Get Adobe Flash player


Склад національної збірної команди України з видів спорту інвалідів на 2013 рік.

Бадмінтон
Основний склад:
Губаньова Б.О.        1987  КМСУ   м. Київ                      Реп'ях Є.В.
Губська А.О.          1990  КМСУ   Київська                     Реп'ях Є.В./Лаврик М.Ю.
Дащенко С.В.          1996  КМСУ   Вінницька                    Ляшко В.І./Гуркало Л.О.
Коваленко С.М.        1990  КМСУ   Київська                     Лаврик М.Ю.
Ковальчук О.В.        1979  КМСУ   м. Київ                      Реп'ях Є.В.
Сергійчук І.А.        1988  КМСУ   Київська                     Реп'ях Є.В./Лаврик М.Ю.
Сущик І.В.            1988  І      Житомирська                  Верба Д.К./Лагутін М.М.
Такало П.П.           1993  КМСУ   Полтавська                   Семенюта В.В./Мізин М.Г.
Харчук Р.І.           1992  КМСУ   Вінницька                    Гуркало Л.О.
Чорна А.Г.            1985  І      Дніпропетровська             Пайос І.І.

Кандидати:
Довбищук К.А.         1993  І      Харківська                   Казанцев Д.В.
Лисай В.В.            1986  І      м. Київ                      Реп'ях Є.В.
Негар Т.Б.            1997  КМСУ   Вінницька                    Ляшко В.І./Гуркало Л.О.
Сафронова А.М.        1995  І      Дніпропетровська             Пайос І.І.
Чорний С.Ю.           1984  І      Дніпропетровська             Пайос І.І.

Резерв:
Кохан Д.В.            1994  І      Харківська                   Казанцев Д.В.
Штанько В.В.          1987  І      м. Київ                      Реп'ях Є.В.

Баскетбол (жінки)
Основний склад:
Бабич Д.С.            1991  МСУ    Харківська                   Кірсанова-Старонь О.П.
Бражникова Н.М.       1993  МСУ    Харківська                   Щедрива Л.В.
Дубюк І.І.            1993  КМСУ   Харківська                   Щедрива Л.В.
Кальченко О.В.        1987  МСУМК  Запорізька/Харківська        Щедрива Л.В.
Кудлик Н.С.           1988  МСУ    Харківська                   Щедрива Л.В.
Кулінок Т.В.          1991  МСУ    Херсонська/Харківська        Кірсанова-Старонь О.П.
Літвін О.С.           1987  МСУМК  Харківська/Дніпропетровська  Кірсанова-Старонь О.П.
Лунгу Р.Г.            1987  МСУ    Харківська/Дніпропетровська  Щедрива Л.В.
Москалець Ю.В.        1981  МСУМК  Харківська                   Щедрива Л.В.
Сєдєльнікова М.Р.     1986  МСУМК  Харківська                   Щедрива Л.В.
Терещенко А.В.        1993  КМСУ   Дніпропетровська             Щедрива Л.В.
Українець В.В.        1984  МСУ    Харківська/Дніпропетровська  Кірсанова-Старонь О.П.
Чашка А.О.            1988  МСУМК  Харківська                   Щедрива Л.В.
Кандидати:
Броницька Ю.О.        1994  І      Дніпропетровська             Ткаченко В.М.
Волович О.М.          1998  ІІ     Запорізька                   Вайло О.М.
Гедікова М.І.         1998  ІІ     Запорізька                   Вайло О.М.
Клімчук Р.С.          1997  І      Луганська                    Воронков О.
Малихіна К.В.         1990  І      Дніпропетровська             Ткаченко В.М.
Оберніхіна А.Л.       1994  ІІ     Харківська                   Кірсанова-Старонь О.П./Кожевніков Р.В.
Обліванцева А.В.      1998  ІІ     Запорізька                   Вайло О.М.
Прокопенко О.Ю.       1989  КМСУ   Харківська                   Кірсанова-Старонь О.П./Кожевніков Р.В.
Сахненко К.С.         1996  ІІ     Харківська                   Кірсанова-Старонь О.П./Кожевніков Р.В.
Резерв:
Білан Н.А.            1997  ІІ     Запорізька                   Вайло О.М.
Будакова М.О.         1997  ІІ     Сумська                      Шевченко Ю.М.
Гергель Д.М.          1994  ІІ     Запорізька                   Вайло О.М.
Гріценко М.О.         1996  ІІ     Сумська                      Шевченко Ю.М.
Желамська В.В.        1997  І      Луганська                    Воронков О.
Комисар О.О.          1995  ІІ     Сумська                      Шевченко Ю.М.
Легезіна Н.В.         1987  ІІ     Луганська                    Воронков О.
Мельнічук Г.С.        1998  ІІ     Запорізька                   Вайло О.М.
Нагорна О.Р.          1995  ІІ     Сумська                      Шевченко Ю.М.
Півень М.А.           1999  ІІ     Сумська                      Шевченко Ю.М.

Баскетбол (чоловіки)
Основний склад:
Атаманчук В.В.        1989  МСУ    м. Київ                      Лаврик В.А.
Букін С.С.            1987  МСУ    Дніпропетровська             Каковкін С.Г.
Вітер О.О.            1994  І      Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Голованов В.Л.        1987  I      Кіровоградська               Радіонов Я.В.
Ігнатенко В.І.        1985  МСУ    м. Київ                      Лаврик В.А.
Ільїчов А.В.          1985  МСУ    Дніпропетровська             Каковкін С.Г.
Кузнецов О.О.         1978  МСУМК  Донецька                     Гірін В.М.
Неволін Є.І.          1982  МСУ    Дніпропетровська             Каковкін С.Г.
Паршиков А.І.         1992  І      АР Крим                      Колодков І.Д.
Раус А.В.             1991  КМСУ   Вінницька/Дніпропетровська   Нетьора Ю.В.
Рязанцев П.О.         1995  КМСУ   Дніпропетровська             Каковкін С.Г.
Стрижевський Ю.Е.     1992  КМСУ   Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Терновий В.Р.         1985  МСУ    м. Київ                      Лаврик В.А.
Фоменко О.О.          1986  МСУ    Дніпропетровська             Каковкін С.Г.
Шестериков С.М.       1985  МСУ    Дніпропетровська             Каковкін С.Г.
Яковлєв К.М.          1987  МСУ    Дніпропетровська             Каковкін С.Г.

Кандидати:
Гаврилюк В.В.         1992  ІІ     Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Діденко О.В.          1991  IІ     Вінницька/Дніпропетровська   Нетьора Ю.В.
Кім М.В.              1992  І      Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Колісник Д.І.         1992  КМСУ   Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Кузнєцов О.В.         1994  ІІ     Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Кукіль М.В.           1991  І      Вінницька/Дніпропетровська   Нетьора Ю.В.
Мельниченко Д.В.      1992  КМСУ   м. Київ                      Лаврик В.А.
Смолянець О.А.        1994  ІІ     Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.

Резерв:
Ахмедов М.М.          1992  І      Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Болотськіх М.О.       1993  ІІ     Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Кацанюк Я.О.          1990  МСУ    Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Леванович О.І.        1995  ІІ     Донецька                     Лукянов Г.В.
Манченко А.В.         1992  I      Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Мартиненко В.В.       1995  ІІ     Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Плохих С.О.           1992  КМСУ   Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.
Ткачов Г.В.           1994  ІІ     Донецька                     Лукянов Г.В.
Чіпак Д.О.            1994  ІІ     Дніпропетровська             Нетьора Ю.В.

Боротьба вільна
Основний склад:
Гетманченко С.А.      1990  МСУ    Одеська                      Коєв Г.І.
Драган С.В.           1994  КМСУ   Одеська                      Коєв Г.І./Терзі С.В.
Камбур А.В.           1991  МСУ    Одеська                      Коєв Г.І.
Корепанов В.В.        1984  МСУМК  Миколаївська                 Петков Г.С.
Мінченко С.В.         1984  МСУМК  Одеська                      Антонов Д.О.
Панков О.В.           1987  МСУ    Херсонська                   Нікулін В.В.
Сущевський С.В.       1993  I      Сумська                      Гордієнко В.В.
Таушанжи І.І.         1989  МСУ    Одеська                      Коєв Г.І.
Фомін Д.Г.            1991  І      Херсонська                   Нікулін В.В.
Червоненко А.А.       1995  КМСУ   Одеська                      Златов В.Г.
Шейко О.М.            1991  КМСУ   Херсонська                   Нікулін В.В.

Кандидати:
Антипенко В.О.        1996  КМСУ   Миколаївська                 Петков Г.С./Антоненко О.А.
Бєну Д.Ф.             1994  КМСУ   Одеська                      Терзі С.В.
Єрьоменко Д.В.        1992  КМСУ   Одеська                      Коєв Г.І.
Петренко Д.О.         1983  КМСУ   Миколаївська                 Петков Г.С.
Цуркан А.Т.           1989  КМСУ   Одеська                      Антонов Д.О.

Резерв:
Гальчук В.В.          1995  I      Миколаївська                 Снігір І.А.
Думин А.І.            1993  І      Тернопільська                Уруський Л.М.
Кріворучко В.В.       1993  ІІ     Одеська                      Коєв Г.І./Моісеєв І.В.
Літинський Д.В.       1994  I      Тернопільська                Уруський Л.М.
Павлюк Р.В.           1994  І      Миколаївська                 Снігір І.А.

Боротьба греко-римська
Основний склад:
Білявський Р.О.       1977  ЗМСУ   Одеська                      Антонов Д.О.
Бутенко В.Ф.          1984  МСУ    м. Київ                      Садоян Г.К.
Гафаров Е.Р.          1992  МСУМК  Крим                         Степанян А.К.
Гнатюк Д.С.           1992  КМСУ   Одеська                      Коєв Г.І.
Красоцький О. В.      1987  МСУМК  Миколаївська                 Новохатько В.Д.
Куля М.Ю.             1990  КМСУ   Одеська                      Антонов Д.О./Коєв Г.І.
Мінченко С.В.         1984  МСУМК  Одеська                      Антонов Д.О.
Сущевський С.В.       1993  КМСУ   Сумська                      Гордієнко В.В
Ткаченко А.К.         1979  ЗМСУ   м. Київ                      Клименко В.П.

Кандидати:
Бабін О.О.            1985  КМСУ   Одеська                      Антонов Д.О./Моісеєв І.В.
Борисенко А. О.       1979  МСУ    м. Київ                      Садоян Г.К.
Брижак А.В.           1991  КМСУ   Вінницька                    Костенко М.М.
Міліховський О.Б.     1995  КМСУ   Одеська                      Моісеєв І.В.
Перельот В.О.         1989  І      Рівненська                   Нагорний П.В./Захожий С.Б.
Плотвінов М.О.        1992  КМСУ   Одеська                      Коєв Г.І.
Повітчан О.В.         1995  КМСУ   Одеська                      Коєв Г.І.
Троян Г.М.            1991  КМСУ   Одеська                      Коєв Г.І./Русецький В.А.
Ященко Р.В.           1986  КМСУ   м. Київ                      Клименко В.П.

Резерв:
Арін Є.О.             1993  ІІ     Одеська                      Коєв Г.І.
Бойчук С.С.           1996  ІІ     Чернівецька                  Тащук І.Ю.
Гавріщук Є.М.         1987  І      м. Київ                      Садоян Г.К.
Єрмаков В.М.          1996  ІІ     Одеська                      Коєв Г.І.
Курочкін С.С.         1991  КМСУ   Миколаївська                 Енза М.В.
Пишняк В.Я.           1985  I      м. Київ                      Садоян Г.К.
Сітьков М.М.          1995  І      Миколаївська                 Снігір І.А.
Спінул В.І.           1997  ІІ     Миколаївська                 Снігір І.А.
Чупиль М.П.           1991  КМСУ   Одеська                      Моісеєв І.В.

Боулінг
Основний склад:
Болтовніна О.О.       1979  КМСУ   Запорізька                   Вірченко Д.С.
Величко Д.С.          1987  КМСУ   м. Київ                      Дикін В.В.
Данилюк В.О.          1990  МСУ    Одеська                      Дикін В.В
Д'яченко А.Є.         1983  КМСУ   Одеська                      Дикін В.В.
Жуков О.С.            1981  КМСУ   Одеська                      Дикін В.В
Ковальчук К.М.        1981  КМСУ   Полтавська                   Дикін В.В.
Семізенко В.В.        1984  КМСУ   Одеська                      Дикін В.В.
Шокота І.В.           1978  І      м. Київ                      Дикін В.В.
Яловега В.В.          1993  МСУ    Полтавська                   Дикін В.В.
Яловега В.Г.          1993  МСУ    Полтавська                   Дикін В.В.

Кандидати:
Гребеннюк О.О.        1969  КМСУ   Луганська                    Самостійно
Макітрук О.В.         1965  КМСУ   Одеська                      Дикін В.В.
Причина Я.О.          1988  КМСУ   Полтавська                   Яловега Г.В.
Трубін С.М.           1974  КМСУ   Запорізька                   Вірченко Д.С.
Трубіна Л.А.          1978  КМСУ   Запорізька                   Вірченко Д.С.

Резерв:
Дідоренко Н.В.        1981  КМСУ   м. Київ                      Дикін В.В.
Карпенко Е.В.         1968  КМСУ   Донецька                     Дикін В.В.
Михалев О.О.          1976  І      АР Крим                      Плакунов О.В.
Худяков П.О.          1978  КМСУ   Житомирська                  Дикін В.В.
Черниш Н.А.           1965  ІІ     Донецька                     Самостійно

Волейбол (жінки)
Основний склад:
Герій О.В.            1985  МСУМК  Закарпатська                 Остапенко М.П.
Етьєн Т.Б.            1971  ЗМСУ   Одеська                      Касіцький Л.Ф.
Задорожня К.А.        1988  МСУМК  Київська                     Касіцький Л.Ф.
Касіцька Ю.Л.         1983  ЗМСУ   Київська                     Касіцький Л.Ф.
Ковальчук І.М.        1983  ЗМСУ   Житомирська                  Остапенко М.П.
Малета Е.В.           1995  МСУМК  Закарпатська                 Касіцький Л.Ф.
Мірошнікова І.О.      1986  ЗМСУ   м. Київ                      Касіцький Л.Ф.
Мосійчук І.М.         1989  МСУМК  Київська                     Касіцький Л.Ф.
Нагібіна Н.Т.         1990  МСУМК  Київська                     Касіцький Л.Ф.
Нікуліна М.Е.         1991  МСУМК  Київська                     Касіцький Л.Ф.
Рідош Х.М.            1993  МСУМК  Одеська                      Касіцький Л.Ф.
Семізенко І.В.        1992  МСУ    Київська                     Касіцький Л.Ф.
Терещук О.С.          1986  МСУМК  Черкаська                    Остапенко М.П.
Топчієва Ю.М.         1979  ЗМСУ   Запорізька                   Касіцький Л.Ф.
Тураєва А.Р.          1987  МСУМК  Київська                     Касіцький Л.Ф.
Юрченко І.О.          1988  МСУМК  Київська                     Касіцький Л.Ф.

Кандидати:
Бадида М.М.           1994  І      Закарпатська                 Герій Р.Р.
Балог К.Ф.            1994  І      Закарпатська                 Герій Р.Р.
Ніколаєнко І.О.       1989  І      АР Крим                      Касьянов В.Я.

Резерв:
Павлюченко Г.А.       1995  ІІ     АР Крим                      Лодков Ю.Д.
Солдатенко О.В.       1995  І      Київська                     Касіцький Л.Ф.

Волейбол (чоловіки)
Основний склад:
Антонюк О.М.          1984  ЗМСУ   Житомирська                  Краснощоков О.О.
Білоблоцький О.С.     1975  ЗМСУ   Запорізька                   Краснощоков О.О.
Бачурін С.В.          1987  КМСУ   Житомирська/м. Київ          Грицюта Ю.М.
Дейнека Л.М.          1976  ЗМСУ   Житомирська                  Краснощоков О.О.
Дем'янчук С.С.        1986  МСУМК  Житомирська                  Краснощоков О.О.
Дрьомов С.С.          1987  МСУМК  Житомирська/м. Київ          Грицюта Ю.М.
Завіруха І.П.         1982  ЗМСУ   Житомирська                  Краснощоков О.О.
Загородній І.В.       1988  МСУМК  Житомирська/м. Київ          Касіцький Л.Ф.
Зеленський В.Г.       1987  МСУМК  Житомирська/м. Київ          Касіцький Л.Ф.
Кошкаров О.А.         1989  МСУМК  Одеська/м. Київ              Касіцький Л.Ф.
Кузьменко Д.М.        1988  МСУ    Житомирська/м. Київ          Касіцький Л.Ф.
Нікіфоров . О.        1987  МСУМК  Житомирська/м. Київ          Касіцький Л.Ф.
Прохорчук О.М.        1983  МСУМК  Київська                     Грицюта Ю.М.
Радченко В.Д.         1992  КМСУ   м. Київ                      Лайло А.А.
Цимовський Є.Є.       1983  ЗМСУ   Житомирська                  Краснощоков О.О.

Кандидати:
Пальчинський Ю.І.     1991  КМСУ   Житомирська                  Момот О.П.
Пугач І.С.            1992  КМСУ   Житомирська                  Момот О.П.
Ренькас Д.П.          1992  КМСУ   Житомирська                  Момот О.П.
Романенко С.С.        1993  І      м. Київ                      Лайло А.А.

Резерв:
Асанов А.Р.           1991  І      м. Київ                      Лайло А.А.
Видиборець О.П.       1993  І      м. Київ                      Тисовський Я.Ф.
Кукса В.О.            1992  ІІ     Рівненська                   Шевчук О.В.

Гірськолижний спорт
Основний склад:
Лаврик А.В.           1987  І      Київська                     Леськів В.В.
Левков В.В.           1980  І      Київська                     Леськів В.В.
Новікова А.А.         1986  І      Київська                     Леськів В.В.

Кандидати:
Ліган К.І.            1991  ІІ     Закарпатська                 Петрушка М.Л.
Мирзанич П.В.         1996  ІІ     Закарпатська                 Петрушка М.Л.

Резерв:
Годас Е.Ю.            2000  ІІ     Закарпатська                 Гейніш І.И./Леськів В.В.
Лагутін Р.В.          1978  ІІ     Чернівецька                  Леськів В.В.

Дзюдо
Основний склад:
Гусєва К.Б.           1987  МСУМК  Рівненська                   Романкевичч М.Я.
Забара С.М.           1991  І      Харківська                   Кобіхно О.
Кравченко О.Л.        1980  КМСУ   Дніпропетровська             Бєляєва Т.І.
Маклаков В.С.         1985  МСУ    Дніпропетровська             Харламов В.В.
Максимов Д.В.         1994  МСУ    м. Київ                      Балаян К.А.
Мозирев В.В.          1985  МСУ    Харківська                   Кривич С.М.
Пензій А.Д.           1991  КМСУ   Донецька                     Врублевська В.В.
Погорелова М.Г.       1979  ІІ     Донецька                     Врублевська В.В.
Слушний А.С.          1985  КМСУ   Дніпропетровська             Костенко М.М.
Шеретов Д.В.          1986  МСУМК  Дніпропетровська             Харламов В.В.
Шостак А.В.           1990  МСУМК  Сумська                      Харламов В.В.

Кандидати:
Ганенко Ю. В.         1978  І      Київська                     Балаян К.А.
Дорощук О.В.          1979  І      Вінницька                    Костенко М.М.
Курочкин С.С.         1992  ІІ     Миколаївська                 Михайленко М.А.
Марченко І.К.         1985  ІІ     Миколаївська                 Михайленко М.А.
Нехаєв Є.А.           1981  ІІ     Донецька                     Врублевська В.В.
Нехаєва О.М.          1981  ІІ     Донецька                     Врублевська В.В.
Погорелов А.І.        1976  І      Донецька                     Врублевська В.В.

Резерв:
Бала М.П.             1991  ІІ     Тернопільська                Уруський Л.М.
Вусатюк А.П.          1990  ІІ     Вінницька                    Уруський Л.М.
Герман А.К.           1993  І      Сумська                      Квітченко О.Є.
Думин А.І.            1993  ІІ     Тернопільська                Уруський Л.М.
Заричанський М.М.     1995  ІІ     Вінницька                    Костенко М.М.
Коніщук О.О.          1994  ІІ     Харківська                   Сірик В.
Костенко І.І.         1994  ІІ     Одеська                      Костенко І.В.
Кошелюк В.В.          1994  ІІ     Тернопільська                Уруський Л.М.

Карате
Основний склад:
Мажара І.В.           1992  МСУМК  Полтавська                   Богодистий М.І.
Янчук К.О.            1988  КМСУ   Луганська                    Дорошенко О.О.
Беленок М.М.          1978  КМСУ   Полтавська                   Богодистий М.І.

Легка атлетика
Основний склад:
Байрамова Ю.Д.        1986  МСУ    Київська                     Якимчук Є.М.
Балдинюк В.І.         1984  ЗМСУ   Донецька                     Попов Ю.П.
Бережний О.Л.         1970  МСУМК  Донецька                     Василенко Н.В.
Білоконь О.В.         1977  ЗМСУ   Полтавська                   Кисельов О.П.
Данильченко В.В.      1992  МСУМК  Дніпропетровська             Бондаренко В.Г.
Дмитриєнко О.О.       1987  МСУМК  Луганська                    Стусік Ю.О.
Доброва О.Ю.          1980  МСУ    Донецька                     Василенко Н.В./Олійник В.Я.
Драч С.В.             1988  МСУМК  Рівненська/Дніпропетровська  Фатєєв А.А.
Єзловецька Н.І.       1983  ЗМСУ   Київська/Дніпропетровська    Стельмах С.С.
Єрьоменко М.С.        1989  МСУ    Донецька/Дніпропетровська    Фатєєв А.Ю.
Кірюхін Ю.А.          1970  МСУ    Донецька                     Гончаров Є.Л.
Кочмарик В.М.         1989  МСУ    Дніпропетровська             Фатєєва О.І.
Крук С.Ю.             1981  ЗМСУ   Херсонська                   Сергєєв С.О.
Кулик М.В.            1981  МСУМК  Черкаська/Полтавська         Масляков В.Д.
Куприч Л.В.           1984  МСУМК  Львівська                    Федоренко В.А.
Куприч С.В.           1990  МСУ    Львівська                    Федоренко В.А.
Ландіна В.Ю.          1991  МСУМК  Одеська/Дніпропетровська     Фатєєв А.Ю.
Мазуро С.А.           1986  ЗМСУ   Луганська                    Стусік Ю.О.
Носенко М.М.          1990  МСУМК  Київська                     Якимчук Є.М.
Потапенко Ю.І.        1989  І      м. Київ                      Мельник Г.В.
Пупена В.М.           1984  МСУ    Закарпатська                 Балога Д.М.
Свинобій М.В.         1992  МСУ    Київська                     Якимчук Є.М.
Сидоренко А.Є.        1994  МСУ    Одеська                      Настаченко В.Ф.
Турков В.В.           1983  ЗМСУ   Херсонська                   Сергєєв С.О.
Урсуленко Н.М.        1985  ЗМСУ   Херсонська                   Тімолаєв О.О.
Філімошкіна Р.М.      1986  МСУМК  Донецька                     Василенко Н.В.
Ходаков О.С.          1979  ЗМСУ   Харківська                   Ірхін В.І.
Шаповал Ю.В.          1988  ЗМСУ   Дніпропетровська             Фатеев А.Ю.

Кандидати:
Агєєва В.О.           1987  КМСУ   Донецька                     Понька В.О./Оніщенко Ю.В.
Барбасов Д.О.         1992  ІІ     Харківська                   Городок С.П.
Батюк А.Ю.            1993  ІІ     м. Київ                      Мельник Г.В.
Галянта М.Ю.          1994  І      Львівська                    Петрусенко О.В.
Головко М.М.          1975  МСУМК  Донецька                     Попов Ю.П.
Пендрак М.Е.          1990  МСУ    Донецька                     Ірхін В.І.
Руденко Д.В.          1990  КМСУ   Дніпропетровська             Познанський А.В.

Резерв:
Вахромкін О.М.        1995  І      Дніпропетровська             Фатєєв А.А.
Вишинський Д.Д.       1996  КМСУ   Волинська                    Киричук В.М./Рожок О.А.
Дунаєва У.С.          1996  І      Дніпропетровська             Якимчук Є.М.
Іванюта С.С.          1996  І      Одеська                      Настаченко В.Ф.
Компанієць С.М.       1996  І      Дніпропетровська             Фатєєв А.А.
Ляшко Д.В.            1994  КМСУ   Донецька                     Понька В.О.
Мазурок М.О.          1997  І      Тернопільська                Сороцький В.В./Настаченко В.Ф.
Максименко Н.О.       1995  КМСУ   Одеська                      Цапкаленко В.Є.
Манченко М.В.         1996  КМСУ   Херсонська                   Сергєєв С.О.
Петрушенко Є.В.       1988  МСУ    Севастополь/Дніпропетровська Фатєєв А.Ю.
Туркова О.В.          1996  І      Херсонська                   Сергєєв С.О.
Фучко О.В.            1987  КМСУ   м. Київ                      Мельник Г.В.
Шенеленко О.С.        1994  І      Одеська                      Харченко Д.І./Настаченко В.Ф.

Лижні гонки
Основний склад:
Андріїшин А.П.        1986  МСУМК  Тернопільська                Федорчак В.Й./Глазко Г.О.
Васютенко Л.М.        1997  І      Сумська                      Харченко С.І./Могиленко О.В.
Гульоватий Я.І.       1993  І      Львівська                    Любіжанін В.Ю./Глазко Г.О.
Єрошкіна К.В.         1993  КМСУ   м. Київ                      Глазко Г.О./Глухих Г.Ю.
Каушнян А.В.          1997  КМСУ   Київська                     Пишняк І. А./Глазко Г.О.
Кулеш М.П.            1991  МСУМК  м. Київ                      Глазко Г.О./Глухих Г.Ю.
Кулєш В.С.            1996  КМСУ   Сумська                      Харченко С.І./Могиленко О.В.
Мажаєв Д.С.           1996  КМСУ   Сумська                      Харченко С.І./Могиленко О.В.
Мандзюк П.П.          1989  КМСУ   Київська                     Бекетова Г.Ф./Глазко Г.О.
Нопрієнко Є.О.        1998  КМСУ   Київська                     Пишняк І.А./Глазко Г.О.
Пишняк А.Г.           1993  МСУ    м. Київ                      Глазко Г.О./Глухих Г.Ю.
Пишняк В.С.           1989  МСУ    м. Київ                      Глазко Г.О./Глухих Г.Ю.

Кандидати:
Гриценко С.М.         1987  МСУ    Сумська                      Глухих Г.Ю.
Козинний Д.С.         1995  КМСУ   Київська                     Пишняк І.А.
Корозел В.В.          1998  І      м. Київ                      Пишняк І.А.
Рудик В.В.            1991  І      Харківська                   Братчиков Ю.М.
Тихун А.О.            1998  ІІ     Київська                     Пишняк І.А.

Резерв:
Довгошея Д.В.         1999  ІІ     Київська                     Пишняк І.А.
Лютак В.П.            1993  І      Івано-Франківська            Пишняк І.А./Петрова Л.В.
Матузка А.М.          1998  І      Київська                     Пишняк І.А.
Пєскіна О.В.          1998  КМСУ   Київська                     Пишняк І. А.
Синєзуб А.В.          1998  ІІ     Київська                     Бекетова Г.Ф.
Сокол А.С.            1996  І      Чернігівська                 Лисогор М.О.

Настільний теніс
Основний склад:
Байрак Т.О.           1987  МСУ    м. Київ                      Барабоха В.В.
Васильєва М.В.        1990  ЗМСУ   м. Київ                      Васильєв В.В.
Велієв А.У.           1992  КМСУ   Херсонська                   Барабоха В.В.
Закладний Г.М.        1983  ЗМСУ   Полтавська                   Закладний М.Г.
Кузьменко Г.В.        1993  МСУ    Львівська                    Гапонов А.В.
Павлюкова О.Ю.        1984  МСУМК  м. Київ                      Барабоха В.В.
Сімирякіна К.О.       1997  МСУ    Миколаївська                 Завіновська В.В.
Старікова Л.Г.        1993  МСУМК  м. Київ                      Васильєв В.В.
Ходько Ю.О.           1982  МСУМК  м. Київ                      Васильєв В.В.
Черняк І.В.           1985  МСУМК  м. Київ                      Васильєв В.В.
Яковенко А.В.         1992  КМСУ   Миколаївська                 Завіновська В.В.

Кандидати:
Кокоша Д.О.           1993  МСУМК  Київ                         Васильєв В.В.
Кривошеєва Т.В.       1987  МСУ    м. Київ                      Барабоха В.В.
Лютий М.Г.            1984  І      Полтавська                   Кельвин В.В.
Селин А.О.            1987  І      Миколаївська                 Завіновська В.В.
Таран Г.С.            1997  ІІ     Херсонська                   Лобода О.Л.

Плавання
Основний склад:
Авраменко К.Г.        1995  МСУ    Чернігівська                 Гунько Д.А.
Бистревський Д.М.     1987  ЗМСУ   Чернігівська                 Гунько Д.А.
Верещака Н.В.         1989  ЗМСУ   Дніпропетровська             Сігалов Є.О.
Висоцький О.О.        1987  ЗМСУ   м. Київ                      Кожух О.О.
Денисова К.Г.         1996  МСУ    Одеська                      Воробйова Л.А./Демчук С.
Дудник М.І.           1993  МСУ    Київська                     Автономов Є.В.
Зургалідзе А.Ю.       1981  ЗМСУ   Харківська                   Панкратов О.Ю.
Іваненко К.Д.         1992  МСУМК  Донецька/Харківська          Панкратов О.Ю.
Карниш А.А.           1992  МСУМК  Дніпропетровська             Сігалов Є.О.
Литвиненко Г.І.       1970  ЗМСУ   м. Київ                      Гунько Д.А.
Натальчук В.В.        1980  ЗМСУ   Миколаївська                 Ільїн М.І./Абрамов К.В.
Ситнікова В.В.        1987  ЗМСУ   м. Київ                      Кожух Н.Ф.
Таймазова С.В.        1994  МСУ    м. Київ                      Автономов Є.В.
Терещенко І.І.        1993  ЗМСУ   Кіровоградська               Манько В.В.
Товста А.І.           1991  ЗМСУ   Кіровоградська               Манько В.В.
Хейлик Д.С.           1994  КМСУ   Харківська                   Панкратов О.Ю.
Якубовський Р.В.      1992  МСУМК  Дніпропетровська             Сігалов Є.О.

Кандидати:
Верниба В.А.          1996  МСУ    м. Київ                      Автономов Є.В.
Гайдамака О.П.        1996  КМСУ   м. Київ                      Литвиненко Г.І.
Давидова К.О.         1997  КМСУ   м. Київ                      Автономов Є.В.
Далінік Д.М.          1995  КМСУ   Харківська                   Грабавой О.В.
Іжаченко Ф.Т.         1996  І      Полтавська                   Панкратов О.Ю.
Касіцька А.Л.         1996  КМСУ   Київська                     Шульга Л.М.
Конкін В.О.           1994  МСУ    Миколаївська                 Ільїна Т.А.
Лісіцин П.І.          1993  МСУ    м. Київ                      Автономов Є.В.
Малий М.С.            1989  МСУ    Харківська                   Панкратов О.Ю.
Онищенко Д.М.         1989  МСУ    Дніпропетровська             Сігалов Є.О.
Романенко Н.С.        1995  МСУ    м. Київ                      Автономов Є.В.

Резерв:
Заулічний Є.І.        1997  І      Дніпропетровська             Сігалов Є.О.
Зіненко І.В.          1998  І      м. Київ                      Зіненко В.Ф.
Лозовик О.С.          1997  І      м. Київ                      Автономов Є.В.
Подобєд М.С.          1995  КМСУ   Дніпропетровська             Сігалов Є.О.
Пузінас О.Ю.          1997  І      Дніпропетровська             Сігалов Є.О.
Стаценко К.В.         1988  МСУМК  Дніпропетровська             Сігалов Є.О.
Чередніченко О.І.     1998  І      Київська                     Автономов Є.В.

Пляжний волейбол
Основний склад:
Загребелько А.О.      1989  МСУ    м. Київ                      Крайній О.Ю.
Кошкаров А. А.        1992  МСУМК  Одеська                      Крайній О.Ю.
Онокало О.В.          1979  ЗМСУ   м. Київ                      Крайній О.Ю.
Поліщук К.С.          1987  МСУ    м. Київ                      Крайній О.Ю.
Полторацький О.О.     1986  МСУМК  м. Київ                      Крайній О.Ю.
Тарасов С.О.          1984  МСУМК  м. Київ                      Крайній О.Ю.
Цапкаленко М.М.       1991  МСУ    Одеська                      Крайній О.Ю.
Ярошевська Ю.А.       1986  ЗМСУ   м. Київ                      Крайній О.Ю.

Кандидати:
Затилкіна Г.В.        1998  І      Сумська                      Крайній О.Ю./Затилкін В.В.
Донченко Д.О.         1992  I      Київська                     Крайній О.Ю.
Коротков Б.І.         1995  ІІ     Харківська                   Крайній О.Ю./Коваленко Є.Є.
Костін Д.В.           1991  I      Київська                     Крайній О.Ю.
Сирота О.В.           1992  КМСУ   м. Київ                      Крайній О.Ю.

Резерв:
Ваврикович Л.І.       1998  ІІ     Тернопільська                Крайній О.Ю./Михальчук В.І.
Зайцев О.Г.           1991  ІІ     Дніпропетровська             Крайній О.Ю./Малойван Я.В.
Фовріш Й.Й.           1997  ІІ     Закарпатська                 Крайній О.Ю./Герій Р.Р.
Янцо І.Ю.             1995  ІІ     Закарпатська                 Крайній О.Ю./Герій Р.Р.

Спортивне орієнтування
Основний склад:
Андросович Г.А.       1993  КМСУ   Харківська                   Бондаренко В.І.
Біда Т.В.             1982  ЗМСУ   Харківська                   Бондаренко В.І.
Кізійов С.В.          1992  КМСУ   Харківська                   Бондаренко В.І.
Мазур М.М.            1982  МСУ    м. Київ                      Ткаченко В.В.
Мелашенко Д.А.        1978  МСУМК  м. Київ                      Ткаченко В.В.
Мельник Я.О.          1984  ЗМСУ   м. Київ                      Ткаченко В.В.
Ніколаєнко Р.Ю.       1988  МСУ    Полтавська/м. Київ           Ткаченко В.В.
Орлова В.В.           1992  МСУ    Харківська                   Бондаренко В.І.
Плахотнік Д.В.        1987  МСУМК  Харківська                   Бондаренко В.І.
Роскоп С.О.           1988  МСУ    Харківська                   Бондаренко В.І.
Рудик І.В.            1993  I      м. Київ                      Ткаченко В.В.
Санькін О.Я.          1977  ЗМСУ   Харківська                   Бондаренко В.І.
Сквірський О.І.       1985  КМСУ   м. Київ                      Ткаченко В.В.
Суренян Н.А.          1994  КМСУ   м. Київ                      Мелашенко Д.А.
Томілова О.О.         1987  І      Київська                     Лаврик О.А.
Федосєєва Г.В.        1993  МСУМК  Харківська                   Бондаренко В.І.
Чехунова М.Г.         1982 
ЗМСУ   Харківська                   Бондаренко В.І.
Кандидати:
Бєлоусова А.А.        1988  МСУ    м. Київ                      Мелашенко Д.А.
Калашник І.В.         1992  КМСУ   Харківська                   Бондаренко В.І.
Мордвін А.О.          1987  І      Київська                     Лаврик О.А.
Петров А.О.           1992  КМСУ   Харківська                   Бондаренко В.І.

Резерв:
Ерстенюк В.В.         1991  КМСУ   Івано-Франківська            Коченюк М.М.
Коробко Р.А.          1994  КМСУ   Івано-Франківська            Коченюк М.М.
Панченко Л.Г.         1990  КМСУ   Харківська/м. Київ           Бондаренко В.І.
Стельмах О.М.         1995  КМСУ   м. Київ                      Єгер А.Є.
Ступак В.О.           1995  КМСУ   м. Київ                      Єгер А.Є.

Стрільба кульова
Основний склад:
Валованіс С.С.        1987  МСУ    Київ                         Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Димитрашко Р.О.       1991  І      Волинська                    Платонов О.В.
Іваненко М.А.         1986  МСУМК  Київська                     Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Ковальська Ж.Г.       1983  МСУ    Волинська                    Платонов О.В.
Колодій О.Я.          1986  ЗМСУ   Волинська                    Свереда В.В./Платонов О.В.
Комаренко О.А.        1978  ЗМСУ   Харківська                   Федорова Л.Д
Костик О.А.           1988  МСУ    Кіровоградська               Ібрагімова О.В.
Петренко Д.Є.         1981  МСУ    Харківська                   Лимар А.Д.
Петунов О.С.          1977  МСУ    м. Київ                      Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Пєвнєва Т.М.          1984  КМСУ   Київська                     Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Порохня Т.В.          1972  МСУ    Дніпропетровська             Хвесюк Л.С.
Савоста Ю.С.          1981  МСУ    Харківська                   Лимар А.Д
Сандугей С.В.         1983  МСУМК  Київська                     Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Санькіна Н.В.         1985  МСУ    Харківська                   Томченко А.В./Лимар А.Д.
Таран В.М.            1973  МСУ    Черкаська                    Польськой В.М.
Фомін С.Ф.            1986  МСУМК  Кіровоградська               Ібрагімова О.В.
Чуб Ю.М.              1987  МСУ    Черкаська                    Польськой В.М.
Яценко С.М.           1993  МСУМК  Дніпропетровська             Євтушенко Н.Г./Свереда В.В.

Кандидати:
Губар О.В.            1995  І      Херсонська                   Бєглєцов Г.Д.
Денисюк В.І.          1980  І      Рівненська                   Чиж Г.С.
Зганяйко С.М.         1987  КМСУ   Черкаська                    Польськой В.М./Коляденко А.Л.
Іщенко М.С.           1982  МСУ    Волинська                    Свереда В.В.
Кубрін А.Г.           1992  І      Дніпропетровська             Бєлкін О.Л.
Пилипака В.І.         1977  МСУ    Рівненська                   Чиж Г.С.

Резерв:
Грицай Д.П.           1989  І      Черкаська                    Польськой В.М./Коляденко А.Л.
Гуртовенко Н.С.       1985  КМСУ   Донецька                     Чуніхін С.С.
Дуда В.І.             1977  І      м. Київ                      Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Дуліда О.М.           1982  І      Дніпропетровська             Бєлкін О.Л.
Кузьмич Н.В.          1988  КМСУ   Волинська                    Свереда В.В./Платонов О.В.

Тхеквондо
Основний склад:
Білий О.Л.            1987  МСУ    м. Севастополь               Пироженко О.В.
Замотіна В.В.         1986  МСУ    м. Севастополь               Пироженко О.В.
Саламатін М.С.        1980  МСУ    м. Севастополь               Пироженко О.В.
Седов О.С.            1980  МСУ    м. Севастополь               Пироженко О.В.

Кандидати:
Кашарин М.В.          1991  ІІ     м. Севастополь               Пироженко О.В.
Ларін А.О.            1985  ІІ     м. Севастополь               Пироженко О.В.

Резерв:
Резніченко І.І.       1978  ІІ     Дніпропетровська             Ковалев В.С.

Футбол
Основний склад:
Баєв С.В.             1988  МСУМК  Донецька                     Гулевич В.П.
Басанський Д.Е.       1985  МСУМК  Дніпропетровська             Куниця О.П.
Букін М.С.            1987  МСУМК  м. Київ/Донецька             Таймазов В.В.
Вальчук В.М.          1992  МСУ    Одеська                      Герасимов С.В.
Верещака О.О.         1991  МСУ    Полтавська                   Верещака О.Ю.
Гейко С.В.            1992  КМСУ   АР Крим                      Ременюк Г.Є.
Задорожний П.П.       1982  І      Харківська                   Нечмоглод С.В.
Кара О.І.             1994  МСУ    Одеська                      Бронніков В.М.
Кілик І.І.            1990  МСУ    Тернопільська                Бойко Я.П.
Лавський М.І.         1978  МСУМК  Київська                     Грищенко В.Н.
Невенченко Д.Є.       1984  МСУМК  Луганська                    Лагута С.Г.
Причина Р.В.          1983  МСУМК  Полтавська                   Верещака О.Ю.
Пустовіт В.М.         1988  МСУМК  Черкаська/Полтавська         Бойко О.А./Верещака О.Ю.
Пучков Д.С.           1985  МСУМК  Дніпропетровська             Куниця О.П.
Рій В.М.              1986  МСУМК  Івано-Франківська/Полтавська Верещака О.Ю./Балагутрак І.І.
Сенько Д.В.           1993  МСУ    Одеська                      Бронніков В.М.
Сотніков А.О.         1988  КМСУ   Одеська                      Герасимов С.В.
Статівка О.О.         1988  МСУ    Донецька                     Гулевич В.П.
Танчик М.Б.           1985  МСУМК  Тернопільська                Бойко Я.П.
Українець Д.В.        1984  МСУМК  Дніпропетровська             Куниця О.П.
Фролов С.В.           1987  МСУМК  Рівненська                   Чирков В.І.
Хозяінов І.В.         1981  МСУМК  Полтавська                   Верещака О.Ю.
Чаленко О.В.          1975  МСУМК  Миколаївська                 Клигін І.
Шотурма І.О.          1993  І      Дніпропетровська             Куниця О.П.
Ярошевський О.А.      1983  МСУМК  м. Київ                      Таймазов В.В.

Кандидати:
Білоусов Д.І.         1994  ІІ     Луганська                    Лагута С.Г.
Брагін В. Д.          1993  І      Донецька                     Гулевич В.П.
Гуран Ю.В.            1994  II     Тернопільська                Бойко Я.П.
Коваленко М.М.        1993  І      м. Київ                      Таймазов В.В.
Кузьменко О.О.        1994  КМСУ   Одеська                      Бронніков В.М.
Соловей В.Б.          1984  МСУМК  Тернопільська                Бойко Я.П.
Староконь В.Р.        1986  КМСУ   Дніпропетровська             Куниця О.П.
Супчак Д.Я.           1990  КМСУ   Тернопільська                Бойко Я.П.
Тріщук Є.Ю.           1990  КМСУ   Одеська                      Герасимов С.В.
Фалько А.В.           1991  КМСУ   Полтавська                   Верещака О.Ю.
Шпетний В.О.          1994  І      Донецька                     Гулевич В.П.
Штулер В.В.           1993  ІІ     Полтавська                   Верещака О.Ю./Чегіль А.А.
Юзьків В.І.           1993  ІІ     Полтавська                   Верещака О.Ю.

Резерв:
Бодорін В.В.          1989  І      АР Крим                      Ременюк Г.Є.
Гонтарь О.О.          1995  ІІ     м. Київ                      Таймазов В.В.
Дзюнь О.М.            1988  І      Київська                     Грищенко В.Н.
Кравченко М.М.        1995  ІІ     Дніпропетровська             Куниця О.П.
Мариневич А.В.        1995  IІ     Івано-Франківська            Сушко В.В.
Мартинов Д.М.         1994  ІІ     Дніпропетровська             Куниця О.П.
Оробчук Р.Р.          1991  І      Полтавська                   Верещака О.Ю.
Сабадош А.І.          1997  ІІ     Закарпатська                 Чегіль А.А.
Савко С.І.            1992  ІІ     Закарпатська                 Чегіль А.А.
Ухман Н.Б.            1996  ІІ     Тернопільска                 Бойко Я.П.
Черненко В.В.         1983  КМСУ   м. Київ                      Таймазов В.В.
Щепанський В.С.       1993  І      Тернопільська                Бойко Я.П.

Футзал
Основний склад:
Баєв С.В.             1988  МСУМК  Донецька                     Гулевич В.П.
Басанський Д.Е.       1985  МСУМК  Дніпропетровська             Куниця О.П.
Вальчук В.М.          1992  МСУМК  Одеська                      Герасимов С.В.
Вахабов М.А.          1985  МСУМК  АР Крим/м. Київ              Ременюк Г.Є.
Верещака О.О.         1991  МСУ    Полтавська                   Верещака О.Ю.
Кілик І.І.            1990  КМСУ   Тернопільська                Бойко Я.П.
Невенченко Д. Є.      1984  МСУМК  Луганська                    Лагута С.Г.
Пустовіт В.М.         1988  КМСУ   Черкаська/Полтавська         Бойко О.А./Верещака О.Ю.
Пучков Д.С.           1985  МСУМК  Дніпропетровська             Куниця О.П.
Рій В.М.              1986  МСУМК  Івано-Франківська/Полтавська Верещака О.Ю./Балагутрак І.І.
Сенько Д. В.          1993  КМСУ   Одеська                      Герасимов С.В.
Танчик М.Б.           1985  МСУМК  Тернопільська                Бойко Я.П.
Українець Д.В.        1984  МСУМК  Дніпропетровська             Куниця О.П.
Хозяінов І.В.         1981  МСУМК  Полтавська                   Верещака О.Ю.

Кандидати:
Бодорін В.В.          1989  І      АР Крим                      Ременюк Г.Є.
Брагін В.Д.           1993  І      Донецька                     Гулевич В.П.
Кара О.І.             1994  КМСУ   Одеська                      Бронніков В.М.
Руденко Д.В.          1990  І      Дніпропетровська             Куниця О.П.
Соколов А.І.          1985  І      Закарпатська                 Чегіль А.А.
Статівка О.О.         1992  І      Донецька                     Гулевич В.П.
Шинкаренко В.А.       1987  КМСУ   Полтавська                   Верещака О.Ю.
Скибицький Д.В.       1993  ІІ     АР Крим                      Ременюк Г.Є.

Резерв:
Гуран Ю.В.            1994  II     Тернопільська                Бойко Я.П.
Мартинов Д.М.         1994  ІІ     Дніпропетровська             Куниця О.П.
Ухман Н.Б.            1996  ІІ     Тернопільска                 Бойко Я.П.
Щепанський В.С.       1993  І      Тернопільська                Бойко Я.П.

Шахи
Основний склад:
Бабій П.П.            1962  МСУ    м. Київ                      самостійно
Бакланова Т.Г.        1972  ЗМСУ   Донецька                     Перун С.І.
Більський В.Є.        1978  І      Львівська                    Опенишев В.Ф.
Гончар С.Я.           1966  ЗМСУ   Одеська                      самостійно
Заболотний В.А.       1976  МСУ    Луганська                    Долженко А.Я.
Кашаріна О.В.         1986  МСУМК  Севастополь                  Акулов Л.В.
Коваленко В.М.        1958  ЗМСУ   м. Київ                      Височін С.Л.
Мироненко Н.В.        1984  МСУ    Полтавська                   Верещака Ю.А.
Овчаров Т.С.          1990  МСУ    м. Київ                      Зуєв Ю.Є.
Рєутов А.О.           1973  МСУ    Харківська                   Тугай С.В.

Кандидати:
Більський М.Є.        1978  І      Львівська                    Опенишев В.Ф.
Карпенко О.Б.         1964  КМСУ   м. Київ                      Зуєв Ю.Є.
Опенишев В.Ф.         1941  КМСУ   Львівська                    самостійно
Осипова А.В.          1991  КМСУ   Харківська                   Тугай С.В.
Семчишин В.Й.         1942 Гросме. Львівська                    самостійно

Резерв:
Дюг А.О.              1997  ІІ     Хмельницька                  Воробель В.Д.
Лянгузова А.Є.        1999  ІІ     м. Київ                      Зуєв Ю.Є.
Поздняков О.В.        1996  І      Одеська                      Взглядов В.І.
Філіппських О.О.      1995  І      Донецька                     Меламед Г.І.

Шашки
Основний склад:
Верещака Ю.А.         1937  МСУ    Полтавська                   самостійно
Глодін В.М.           1944  МСУ    Волинська                    самостійно
Занура О.І.           1969  КМСУ   Харківська                   Шапунов І.
Одарченко Н.П.        1950  КМСУ   Полтавська                   Верещака Ю.А.
Охотський О.Ю.        1962  КМСУ   Харківська                   Шапунов І.

Кандидати:
Бабич Ю.Г.            1950  КМСУ   Дніпропетровська             самостійно
Рудяга Ю.М.           1949  КМСУ   Полтавська                   Верещака Ю.А.

Список кандидатів до Дефлімпійської збірної команди України на участь
у ХХІ літніх Дефлімпійських іграх 2009 року

Баскетбол (чоловіки)

Атаманчук В.В.    1989   МС  м. Київ            Лаврик В.А.
Букін С.С.        1987   МС  Дніпропетровська   Каковкін С.Г.
Гайдамака П.В.    1974   МС  Харківська         Кулібаба В.Д.
Ігнатенко В.І.    1982   МС  м. Київ            Лаврик В.А
Ільїчов А.В.      1985   МС  Дніпропетровська   Каковкін С.Г.
Кузнецов О.О.     1978   МС  Донецька           Гірін В.М
Можин А.О.        1987  КМС  Запорізька         Дюжев В.Ю.
Неволін Є.І.      1982   МС  Дніпропетровська   Каковкін С.Г.
Ніколенко В.І.    1985   МС  Луганська          Ретельніков Ю.О.
Старостенко В.В.  1987  КМС  Луганська          Ретельніков Ю.О
Терновий В.Р.     1985   МС  м. Київ            Лаврик В.А.
Фоменко О.О.      1986   МС  Дніпропетровська   Каковкін С.Г.
Шестериков С.М.   1985   МС  Дніпропетровська   Каковкін С.Г.
Яковлєв К.М.      1987   МС  Дніпропетровська   Каковкін С.Г.

Баскетбол (жінки)

Данілова А.В.    1985    МС  Дніпр./Вінницька   Ткаченко В.М
Доброва О.Ю.     1980    МС  Дніпропетровська   Ткаченко В.М.
Дуліда Н.І.      1984    МС  Дніпропетровська   Ткаченко В.М.
Кальченко О.В.   1987    МС  Дніпр./Запорізька  Ткаченко В.М.
Лебідь Т.Ю.      1983    МС  Запорізька         Ткаченко В.М.
Лисак О.Ю.       1980    МС  Дніпропетровська   Ткаченко В.М.
Літвін О.С.      1987    МС  Дніпропетровська   Ткаченко В.М.
Мамічева І.М.    1988   КМС  Харківська         Кожевніков Р.В.
Москалець Ю.В.   1981    МС  Дніпропетровська   Ткаченко В.М.
Сєдєльнікова М.Р 1986    МС  Дніпр./Харківська  Ткаченко В.М.
Українець В.В.   1984    МС  Дніпропетровська   Ткаченко В.М.
Чашка А.О.       1988   КМС  Харківська         Кожевніков Р.В.

Боротьба греко-римська, вільна

Білявський Р.О.  1977  МСМК  Одеська            Антонов Д.О.
Борисенко А.О.   1979    МС  м. Київ            Садоян Г.К.
Бутенко В.Ф.     1984    МС  м. Київ            Садоян Г.К.
Гафаров Е.Р.О.   1992   КМС  АР Крим            Антонов Д.О./Степанян А.К.
Іванов М.Г.      1987    МС  Одеська            Антонов Д.О./Терзі С.В.
Камбур А.В.      1991    МС  Одеська            Терзі С.В.
Кіладзе Д.М.     1983  МСМК  Одеська            Антонов Д.О.
Корепанов В.В.   1984  МСМК  Миколаївська       Петков Г.М.
Малишевський С.В 1981   ЗМС  м. Київ            Садоян Г.К.
Марченко І.К.    1985    МС  Миколаївська       Петков Г.М.
Мінченко С.В.    1983  МСМК  Одеська            Антонов Д.О.
Панков О.В.      1987    МС  Херсонська         Нікулінн В.В.
Ребро М.Л.       1988   КМС  Донецька           Папуш Н.Ф./Попов С.В.
Слушний А.С.     1985   КМС  Він./Херсонська    Костенко М.М.
Таушанжи І.І.    1989   КМС  Одеська            Коєв Г.І.
Ткаченко А.К.    1979   ЗМС  м. Київ            Садоян Г.К.

Волейбол (чоловіки)

Антонюк О.М.     1984  МСМК  Житомирська        Тейзе В.Р.
Білоблоцький О.С 1975   ЗМС  Запорізька         Краснощоков О.О.
Будзінський Р.Л. 1977   ЗМС  Житомирська        Краснощоков О.О.
Герій Р.Р.       1977   ЗМС  Закарпатська       Краснощоков О.О.
Дейнека Л.М.     1976   ЗМС  Житомирська        Краснощоков О.О.
Дем’янчук С.С.   1986  МСМК  Житомирська        Краснощоков О.О.
Завіруха І.П.    1982  МСМК  Житомирська        Краснощоков О.О.
Зеленський В.Г.  1987    МС  Житомирська        Момот О.П.
Кошкаров О.А.    1989    МС  Одеська            Веснянко П.М./Кошкаров А.Ю.
Нікіфоров І.О.   1987  МСМК  Житомирська        Краснощоков О.О.
Помінчук О.В.    1974   ЗМС  Житомирська        Краснощоков О.О.
Прохорчук О.М.   1983  МСМК  Житомир./Київська  Краснощоков О.О.
Розбицький В.Ч.  1978   ЗМС  Житомирська        Краснощоков О.О.
Цимовський Є.Є.  1983  МСМК  Житомирська        Тейзе В.Р.

Волейбол (жінки)

Беленкова Т.А.   1958   ЗМС  м. Київ            Крайній О.Ю.
Етьєн Т.Б.       1971  МСМК  Одеська            Касіцький Л.Ф.
Задорожня К.А.   1988    МС  Київська/АР Крим   Касіцький Л.Ф.
Касіцька Ю.Л.    1983  МСМК  Київська/АР Крим   Касіцький Л.Ф.
Ковальчук І.М.   1983    МС  Житомирська        Денісовець А.Л.
Корчагіна Н.С.   1990   КМС  Київська/АР Крим   Касіцький Л.Ф.
Мірошникова І.О. 1986  МСМК  м. Київ            Крайній О.Ю.
Мосійчук І.М.    1989   КМС  Київська/Житомир.  Касіцький Л.Ф.
Нагібіна Н.Т.    1990   КМС  Київська/АР Крим   Касіцький Л.Ф.
Нікуліна М.Є.    1991   КМС  Київська/АР Крим   Касіцький Л.Ф.
Орєшнікова О.С.  1986  МСМК  Черкаська          Остапенко М.П.
Топчієва Ю.М.    1979  МСМК  Запорізька         Касіцький Л.Ф.
Тураєва А.Р.     1987  МСМК  Київська/Одеська   Касіцький Л.Ф.
Храмцова Н.Ю.    1962   ЗМС  Київська/АР Крим   Касіцький Л.Ф.
Чхун Л.І.        1977   ЗМС  АР Крим            Касьянов В.Я.
Юрченко І.О.     1988    МС  Київська/АР Крим   Остапенко М.П.

Дзюдо

Савченко В.В.    1985    МС  Харківська         Клочков В,М./Бєлоус С.Л.
Шеретов Д.В.     1986  МСМК  Дніпропетровська   Харламов В.В.
Шостак Г.В.      1990   КМС  Сумська            Квітченко О.Є.

Карате

Резнік І.В.      1992  МСМК  Полтавська         Богодистий М.І.
Беленок М.М.     1978   КМС  Полтавська         Богодистий М.І.

Тхеквондо

Янчук К.О.       1988   КМС  Луганська          Солод С.В./Янчук О.М.

Легка атлетика

Бережний О.Л.    1970    МС  Луганська          Лебонта С.В.
Білоконь О.В.    1977   ЗМС  Полтавська         Фатєєв А.Ю.
Головко М.М.     1975  МСМК  Донецька           Попов Ю.П.
Голуб В.І.       1984  МСМК  Донецька/Дніпр.    Попов Ю.П.
Деметер О.О.     1983    МС  м. Київ            Мельник Г.В.
Дмитриєнко О.О.  1987  МСМК  Луганська          Стусік Ю.О.
Дюльгер С.І.     1983  МСМК  Одеська            Настаченко В.Ф.
Д’яченко Д.Д.    1977   ЗМС  Одеська            Фатєєв А.Ю.
Єрьоменко М.С.   1989    МС  Донецька           Понька В.О.
Зверинська І.О.  1972   ЗМС  Одеська            Фатєєв А.Ю.
Кочмарик В.М.    1989    МС  Дніпр./Миколаїв.   Фатєєва О.І.
Крук С.Ю.        1981   ЗМС  Херсонська         Сергєєв С.О.
Кудінов Г.В.     1989   КМС  Дніпропетровська   Лічман М.Ю.
Кулик М.В.       1981    МС  Полтавська         Глушко І.Т.
Куприч Л.В.      1984  МСМК  Львівська          Федоренко В.А.
Куприч С.В.      1990   КМС  Львівська          Федоренко В.А.
Ландіна В.Ю.     1991    МС  Одеська            Настаченко В.Ф.
Мазуро С.А.      1986   ЗМС  Луганська          Стусік Ю.О.
Маклаков В.С.    1985   КМС  Дніпропетровська   Лічман М.Ю./Познанський А.В.
Морозов В.О.     1985   КМС  Запорізька         Шорхал С.П.
Носенко М.М.     1990   КМС  Київська           Якимчук Є.М.
Панкратов А.В.   1975   ЗМС  м. Київ            Юшко Б.М.
Припіяло С.В.    1982   ЗМС  м. Київ            Кузнецов С.О.
Прокопенко Я.П.  1982   ЗМС  м. Київ            Мельник Г.В.
Пупена В.М.      1984   КМС  Закарпатська       Балога Д.М.
Свінобой М.В.    1992   КМС  Київська           Якимчук Є.М./Бекетова Г.Ф.
Турков В.В       1983   ЗМС  Херсонська         Сергєєв С.О.
Урсуленко Н.М.   1985   ЗМС  Херсонська         Тімолаєв О.О./Міщенко І.І.
Філімошкіна Р.М. 1986  МСМК  Донецька           Василенко Н.В.
Хазієва Н.І.     1983   ЗМС  Дніпропетровська   Познанський А.В.
Ходаков О.С.     1979   ЗМС  Харківська         Ірхін В.І.
Шаповал Ю.В.     1988  МСМК  Дніпропетровська   Фатєєв А.Ю.

Плавання

Бистревський Д.М 1987  МСМК  Чернігівська       Гунько Д.А.
Висоцький О.О.   1987  МСМК  м. Київ            Гунько Д.А./Дружин О.В.
Зургалідзе А.Ю.  1981   ЗМС  Харківська         Панкратов О.Ю.
Іваненко К.Д.    1992   КМС  Донецька           Ідрісов П.І.
Ісенко Б.А.      1992   КМС  Харківська         Панкратов О.Ю./Грабовий О.В.
Корнієнко Н.В.   1989  МСМК  Дніпропетровська   Сігалов Є.О.
Литвиненко Г.І.  1970   ЗМС  м. Київ            Москаленко В.П./Гунько Д.А.
Литвинова А.Б.   1988    МС  Харківська         Панкратов О.Ю./Грабовий О.В.
Лопата В.К.      1983  МСМК  м. Київ            Москаленко В.П./Гунько Д.А.
Натальчук В.В.   1980   ЗМС  Миколаївська       Ільїн М.С./Абрамов К.В.
Онищенко Д.М.    1989   КМС  Дніпропетровська   Сігалов Є.О.
Рибкін О.С.      1979  МСМК  АР Крим            Плаксін Г.С.
Ситнікова В.В.   1987  МСМК  м. Київ            Гунько Д.А/Дружин О.В.
Стаценко К.В.    1988  МСМК  Дніпропетровська   Вдовиченко Г.А.
Терещенко І.І.   1993   КМС  Кіровоградська     Манько В.В.
Товста А.І.      1991  МСМК  Кіровоградська     Манько В.В.

Пляжний волейбол (чоловіки)

Жулинський А.О.  1988    МС  м. Київ            Крайній О.Ю.
Кошкаров А.А.    1992   КМС  Одеська            Кошкаров А.Ю.
Кулик О.В.       1983    МС  м. Київ            Крайній О.Ю.
Полторацький О.О 1986  МСМК  м. Київ            Крайній О.Ю.
Тарасов С.О.     1984    МС  м. Київ            Крайній О.Ю.
Цапкаленко М.М.  1991   КМС  Одеська            Кошкаров А.Ю.

Пляжний волейбол (жінки)

Дзебелюк К.С.    1987   КМС  м. Київ            Крайній О.Ю.
Загребелько А.О. 1989   КМС  м. Київ            Крайній О.Ю.
Онокало О.В.     1986  МСМК  м. Київ            Крайній О.Ю.
Ярошевська Ю.А.  1986  МСМК  м. Київ            Крайній О.Ю.

Стрельба кульова

Валованіс С.С.   1987   КМС  м. Київ            Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Іваненко М.А.    1988   КМС  м. Київ            Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Колодій О.Я.     1983  МСМК  Волинська          Платонов О.В.
Комаренко О.А.   1978   ЗМС  Харківська         Федорова Л.Д.
Мезенцев В.Д.    1959    МС  Донецька           Мартинов О.В.
Певнєва Т.М.     1984   КМС  Київська           Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Порохня Т.В.     1972   КМС  Дніпропетровська   Балкін О.Л./Малькевич В.М.
Сандугей С.В.    1983   КМС  Київська           Томченко А.В./Калініна Н.Л.
Таран В.М.       1973    МС  Черкаська          Польськой В.М.

Спортивне орієнтування

Бєлоусов В.О.    1983   КМС  Харківська         Бондаренко В.І.
Біда Т.В.        1982   ЗМС  Харківська         Бондаренко В.І.
Мазур М.М.       1982    МС  м. Київ            Ткаченко В.В.
Мелашенко Д.А.   1978  МСМК  м. Київ            Ткаченко В.В.
Мелашенко О.В.   1979    МС  м. Київ            Ткаченко В.В.
Мельник Я.О.     1984  МСМК  м. Київ            Ткаченко В.В.
Ніколаєнко Р.Ю.  1988   КМС  Полтавська         Береговий В.М.
Плахотник Д.В.   1987    МС  Харківська         Ткаченко В.В.
Рєзник В.В.      1986   КМС  Полтавська         Береговий В.М.
Санькін О.Я.     1977   ЗМС  Харківська         Бондаренко В.І.
Сквірський О.І.  1985    МС  м. Київ            Ткаченко В.В.
Черненко А.А.    1984  МСМК  м. Київ            Мелашенко Д.А.
Чехунова М.Г.    1982   ЗМС  Харківська         Бондаренко В.І.
Юрик О.О.        1975   ЗМС  Харківська         Бондаренко В.І.

Теніс настільний

Васильєва М.В.   1990  МСМК  м. Київ            Васильєв В.В.
Гнатюк А.В.      1987  МСМК  м. Київ            Васильєв В.В.
Закладний Г.М.   1983  МСМК  Полтавська         Закладний М.Г.
Іванюк О.М.      1988   КМС  м. Київ            Барабоха В.В.
Кокоша Д.О.      1993    МС  м. Київ/Чернігів.  Барабоха В.В.
Кривошеєва Т.В.  1987    МС  м. Київ            Барабоха В.В.
Павлюкова О.Ю.   1984  МСМК  м. Київ            Барабоха В.В.
Старикова Л.Г.   1993    МС  м. Київ            Барабоха В.В.
Ткаченко Ю.О.    1982  МСМК  м. Київ            Васильєв В.В./Пулле В.В.
Черняк І.В.      1985  МСМК  м. Київ/Чернігів.  Васильєв В.В.

Футбол

Ажнюк В.В.       1978  МСМК  Рівненська         Чирков В.І.
Баєв С.В.        1988   КМС  Донецька           Гулевич В.П.
Басанський Д.Е.  1985    МС  Дніпропетровська   Куниця О.П.
Букін М.С.       1987   КМС  Донецька           Гулевич В.П.
Вахабов М.А.     1985  МСМК  Одеська            Герасимов С.В.
Верещака О.О.    1991   КМС  Полтавська         Верещака О.Ю.
Загребелько О.В. 1967  МСМК  Київська           Кулібабенко В.М.
Задорожний П.П.  1982   КМС  Харківська         Нечмоглод С.В.
Кондратов М.В.   1988   КМС  Луганська
Лавський М.І.    1978   КМС  м. Київ/Київська   Таймазов В.В.
Мартиросов В.Г.  1992   КМС  Одеська            Герасимов С.В.
Матюхін Д.В.     1982   КМС  Дніпропетровська   Куниця О.П.
Невенченко Д.Є.  1984   КМС  Луганська
Причина Р.В.     1983  МСМК  Полтавська         Верещака О.Ю.
Пучков Д.С.      1985  МСМК  Дніпропетровська   Куниця О.П.
Рій В.М.         1986  МСМК  Полтав./І-Франків. Верещака О.Ю.
Савицький А.А.   1974  МСМК  Дніпропетровська   Куниця О.П.
Сафьянов А.Ю.    1979  МСМК  Одеська            Герасимов С.В.
Соловей В.Б.     1984   КМС  Тернопільська      Бойко Я.П.
Танчик М.Б.      1985   КМС  Тернопільська      Бойко Я.П.
Тріщук Є.Ю.      1990   КМС  Запорізька         Луценко Г.О.
Українець Д.В.   1984  МСМК  Дніпр./Одеська     Куниця О.П.
Фролов С.В.      1987    МС  Рівненська         Чирков В.І.
Хозяінов І.В.    1981  МСМК  Дніпропетровська   Куниця О.П.
Чаленко О.В.     1975  МСМК  Миколаїв./Одеська  Когут О.П.
Шинкаренко В.Б.  1987   КМС  Полтавська         Верещака О.Ю.
Ярошевський О.А. 1983    МС  м. Київ            Таймазов В.В.

 

Список збірних команд спортсменів на 2008 рік

Баскетбол (жінки)

Основний склад:

Данілова А.В.          1985   МС     Дніпропетровська        Ткаченко В.М.

Доброва О.Ю.           1980   МС     Дніпропетровська        Tкаченко В.М.

Кальченко О.B.         1987   КМС    Дніпр-вська/Запорізька  Ткаченко В.М.

Кисляк О.Ю.            1981   МС     Дніпропетровська        Ткаченко В.М.

Лебідь Т.Ю.            1983   МС     Запорізька              Ткаченко В.М.

Лисак О.Ю.             1980   МС     Дніпропетровська        Ткаченко В.М.

Літвін О.С.            1987   КМС    Дніпропетровська        Ткаченко В.М

Москалець Ю.В.         1981   МС     Дніпропетровська        Ткаченко В.М.

Сєдєльнікова М.Р.      1986   МС     Дніпр-вська/Харківська  Ткаченко В.М.

Строгова Н.І.          1984   МС     Дніпропетровська        Ткаченко В.М.

Українець В.В.         1984   МС     Дніпропетровська        Ткаченко В.М.

Кандидати:

Галан А.К.             1985   І      Харківська              Кожевніков Р.В.

Кудлик Н.С.            1988   ІІ     м.Київ                  Лаврик В.А.

Кушнаренко С.М.        1989   І      Харківська              Кожевніков Р.В.

Легезіна Н.В.          1987   І      Луганська               Мальцева І.Г.

Лукаш І.М.             1988   І      Харківська              Кожевніков Р.В.

Новицька З.О.          1987   І      м.Київ                  Лаврик В.А.

Павлюк Ю.В.            1986   МС     м.Київ                  Шокота І.В.

Чашка А.О.             1988   КМС    Харківська              Кожевніков Р.В.

Резерв:

Бабич Д.С.             1991   І юн.  Харківська              Кожевніков Р.В.

Васковець К.О.         1989   І юн.  Запорізька              Рибалкіна Л.І.

Грабарь А.С.           1991   2 юн.  Дніпропетровська        Нетьора Ю.В.

Кокора Є.Е.            1991   2 юн.  Запорізька              Вайло О.М.

Кулінок Т.В.           1991   І юн.  Херсонська              Гудаковський А.І.

Савелєва О.І.          1991   І юн.  Харківська              Кожевніков Р.В.

Терещенко А.В.         1993   2 юн.  Дніпропетровська        Нетьора Ю.В.

Цимбал О.В.            1991   І юн.  Херсонська              Гудаковський А.І.

Баскетбол (чоловіки)

Основний склад:

Гайдамака П.В.         1974   МС     Харківська              Кулібаба В.Д.

Букін С.С.             1987   МС     Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Ігнатенко В.І.         1982   МС     м.Київ                  Лаврик В.А.

Ільїчов А.В.           1985   МС     Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Неволін Є.І.           1982   МС     Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Некеров А.О.           1983   МС     м.Київ                  Лаврик В.А.

Ніколенко В.І.         1985   МС     Луганська               Ретельніков Ю.О.

Терновий В.Р.          1985   МС     м.Київ                  Лаврик В.А./Драбіковський В.В

Фоменко О.О.           1986   МС     Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Шестериков С.М.        1985   КМС    Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Яковлєв К.М.           1987   КМС    Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Кузнецов О.О.          1978   КМС    Донецька                Гірін В.М.

Кандидати:

Атаманчук В.В.         1989   МС     м.Київ                  Шокота І.В.

Бережний О.Л.          1970   МС     Луганська               Ретельніков Ю.О.

Побережнюк А.С.        1979   МС     Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Востріков А.М.         1986   І      Харківська              Кожевніков Р.В.

Грива В.О.             1985   КМС    Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Зінченко О.В.          1986   МС     м.Київ                  Лаврик В.А.

Кацанюк Я.О.           1990   МС     Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Корнієнко А.В.         1979   МС     м.Київ                  Лаврик В.А./Драбіковський В.В

Можин А.О.             1987   КМС    Дніпр-вська/Вінницька   Каковкін С.Г.

Порохов В.К.           1986   МС     Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Сехін А.П.             1984   І      м.Київ                  Лаврик В.А.

Старостенко В.В.       1987   КМС    Луганська               Ретельніков Ю.О.

Тимошенко П.В.         1987   І      м.Київ                  Лаврик В.А.

Шевченко В.В.          1989   І      Харківська              Кожевніков Р.В.

Шкутенко О.В.          1986   МС     Дніпропетровська        Каковкін С.Г.

Резерв:

Ахмедов М.М.           1992   1 юн.  Дніпропетровська        Нетьора Ю.В.

Бабій В.В.             1990   1 юн.  Вінницька               Ляшко В.І.

Божані В.Й.            1990   1 юн.  Вінницька               Ляшко В.І.

Діденко О.В.           1991   1 юн.  Вінницька               Ляшко В.І.

Колісник О.В.          1989   І юн.  м.Київ                  Шокота І.В.

Корховий В.О.          1992   І юн.  Вінницька               Ляшко В.І.

Кукіль М.В.            1991   І юн.  Вінницька               Ляшко В.І.

Плохіх С.О.            1992   І юн.  Дніпропетровська        Нетьора Ю.В.

Рарог Ю.О.             1989   1 юн.  м.Київ                  Лаврик В.А.

Раус А.В.              1991   1 юн.  Вінницька               Ляшко В.І.

Стрижевський Ю.Е.      1992   І юн.  Дніпропетровська        Нетьора Ю.В.

Чорноштан І.В.         1990   1 юн.  м.Київ                  Шокота І.В.

Штефан В.В.            1990   1 юн.  м. Київ                 Шокота І.В.

Боротьба

Основний склад:

Мінченко С.В.          1984   МС     Одеська                 Антонов Д.О./Арнаутов В.Д

Білявський Р.О.        1977   МСМК   Одеська                 Антонов Д.О./Пульчо К.К.

Кіладзе Д.М.           1983   МСМК   Одеська                 Антонов Д.О/Цискарідзе А.А

Корепанов В.В.         1984   МС     Миколаївська            Петков Г.М.

Малишевський С.В.      1981   ЗМС    м.Київ                  Садоян Г.К.

Марченко І.К.          1985   МС     Миколаївська            Петков Г.М.

Ткаченко А.К.          1979   ЗМС    м.Київ                  Садоян Г.К.

Нагорний П.В.          1984   КМС    Рівненська              Захожий С.Б.

Панков О.В.            1987   КМС    Херсонська              Нікулін В.В.

Іванов М.Г.            1987   КМС    Одеська                 Антонов Д.О./Терзі С.В.

Бутенко В.Ф.           1984   КМС    м.Київ                  Садоян Г.К.

Красоцький О.В.        1987   КМС    Миколаївська            Антоненко О.А.

Кандидати:

Бабін О.О.             1985   КМС    Одеська                 Антонов Д.О./Пульчо К.К.

Борисенко А.О.         1979   КМС    м.Київ                  Садоян Г.К.

Слушний А.С.           1985   КМС    Херсонська              Нікулін В.В.

Петренко Д.О.          1988   КМС    Миколаївська            Петков Г.С.

Цуркан А.Т.            1989   КМС    Одеська                 Антонов Д.О./Терзі С.В.

Таушанжи І.І.          1989   І      Одеська                 Антонов Д.О./Терзі С.В.

Шурандін О.І.          1989   КМС    Львівська               Раковський А.І.

Безверхий В.О.         1990   І      Одеська                 Антонов Д.О./Терзі С.В.

Гафаров Е.Р.О.         1992   КМС      АР Крим               Степанян А.К.

Мороз Р.А.             1990   І      Миколаївська            Петков Г.С.

Шамбір В.Б.            1988   КМС    Рівненська              Захожий С.Б.

Резерв:

Величко О.В.           1988   І      Одеська                 Коєв Г.І./Терзі С.В.

Близнюк В.М.           1990   І      Вінницька               Гаврилюк С.В.

Бузика Р.В.            1991   І      Одеська                 Терзі С.В.

Єрьоменко Д.В.         1992   І      Одеська                 Терзі С.В.

Коноваленко С.А.       1991   І      Миколаївська            Петков Г.С.

Камбур А.В.            1991   І      Одеська                 Терзі С.В.

Ловчій Д.А.            1991   І      Миколаївська            Петков Г.С.

Іванов М.В.            1992   І      Миколаївська            Петков Г.С.

Фомін Д.Г.             1991   І      Херсонська              Нікулін В.В.

Брижак А.В.            1991   І      Вінницька               Гаврилюк С.В.

Гетманченко С.А.       1990   І      Одеська                 Терзі С.В.

Гнатюк Д.С.            1992   І      Одеська                 Терзі С.В.

Волейбол (жінки)

Основний склад:

Беленкова Т.А.         1958   ЗМС    м.Київ                  Крайній О.Ю.

Дергунова І.В.         1974   ЗМС    Київська                Крайній О.Ю.

Задорожня К.А.         1988   МС     АР Крим                 Касіцький Л.Ф./Остапенко М.П.

Касіцька Ю.Л.          1983   МСМК   АР Крим                 Касіцький Л.Ф.

Ковальчук І.М.         1983   МС     Житомирська             Денісовець А.П.

Мірошнікова І.О.       1986   МС     м.Київ                  Крайній О.Ю.

Топчієва Ю.М.          1979   МСМК   Запорізька              Касіцький Л.Ф.

Тураєва А.Р.           1987   МС     Одеська                 Муковніна Н.Б.

Храмцова Н.Ю.          1962   ЗМС    АР Крим                 Касіцький Л.Ф.

Чхун Л.І.              1977   ЗМС    АР Крим                 Касіцький Л.Ф.

Юрченко І.О.           1988   МС     АР Крим                 Касіцький Л.Ф./Остапенко М.П.

Етьєн (Моренко) Т.Б.   1971   МСМК   Одеська                 Крайній О.Ю.

Орешнікова О.С.        1986   МС     Черкаська               Остапенко М.П.

Кандидати:

Нагибіна Н.Т.          1990   І      АР Крим                 Лодков Ю.Д.

Корчагіна Н.С.         1990   КМС    АР Крим                 Лодков Ю.Д.

Сінчук Л.П.            1965   ЗМС    м.Київ                  Крайній О.Ю.

Солярук Ю.В.           1975   ЗМС    Волинська               Рожок О.А.

Ліщенецька Т.В.        1984   І      Одеська                 Кіселев В.

Мосійчук І.М.          1987   ІІ     Житомирська             Денісовець А.П.

Нікуліна М.Є.          1991   І      АР Крим                 Лодков Ю.Д.

Резерв:

Ковалець Н.П.          1987   ІІІ    Житомирська             Денісовець А.П.

Малета І.В.            1989   ІІІ    Закарпатська            Герій В.Р.

Ридош К.М.             1993   ІІІ    Одеська                 Нiялківська Г. О.

Семізенко І.В.         1992   ІІІ    Одеська                 Нiмялківська Г. О.

Волейбол (чоловіки)

Основний склад:

Антонюк Олег Миколайович            13.07.1984  МС     Житомирська       Тейзе В.Р.

Білоблоцький Олександр Сергійович   19.03.1975  ЗМС    Запорізька        Краснощоков О.О.

Будзінський Роман Леонідович        15.07.1977  ЗМС    Житомирська       Краснощоков О.О.

Герій Роман Романович               05.04.1977  ЗМС    Закарпатська      Краснощоков О.О.

Дейнека Леонід Миколайович          16.07.1976  ЗМС    Житомирська       Краснощоков О.О.

Дем'янчук Сергій Станіславович      16.10.1986  МСМК   Житомирська       Краснощоков О.О.

Завіруха Ігор Петрович              16.09.1982  МСМК   Житомирська       Краснощоков О.О.

Помінчук Олександр Володимирович    07.11.1974  ЗМС    Житомирська       Краснощоков О.О.

Прохорчук Олександр Миколайович     20.10.1983  МСМК   Житомирська Педашевський А.М./Краснощоков О.О.

Розбицький  Віктор Чеславович       05.01.1978  ЗМС    Житомирська       Краснощоков О.О.

Зеленський Володимир Григорович     23.04.1987  КМС    Полтавська        Момот О.П.

Нікіфоров Ілля Олександрович        20.10.1987  КМС    Житомирська       Момот О.П.

Цимовський Єгор Євгенович           25.03.1983  МСМК   Житомирська       Тейзе В.Р.

Кандидати:

Дейнека Сергій Миколайович          12.05.1984  КМС    Дніпропетровська  Малойван Я.Ф.

Кошкаров Олексій Аскольдович        11.08.1989  КМС    Одеська Веснянко П.М./Кошкаров А.Ю.

Бачурін Сергій Васильович           27.04.1987  І      Житомирська       Момот О.П.

Дрьомов Сергій Сергійович           03.11.1987  І      Житомирська       Момот О.П.

Сущик Ігор Борисович                19.05.1988  КМС    Житомирська       Момот О.П.

Резерв:

Загородній Ігор Валерійович         14.06.1988  І      Житомирська       Момот О.П.

Кузьменко Дмитро Миколайович        02.02.1988  І      Житомирська       Момот О.П.

Дзюдо

Основний склад:

Савченко Владислав В'ячеславович    02.04.1985  МС     Харківська        Клочков В.М./Бєлоус С.Л.

Карате

Основний склад:

Рєзнік Інна Вікторівна              01.09.1992  І      Полтавська        Богодистий М.І.

Легка атлетика

Основний склад:

Білоконь Олег Валерійович           31.07.1977  ЗМС    Полтавська        Фатєєв А.Ю.

Гермаш Олександр Миколайович        14.07.1986  КМС    Київська          Якимчук Є.М.

Головко Марія Миколаївна            22.01.1975  МСМК   Донецька          Попов Ю.П.

Голуб Вікторія Ігорівна             22.08.1984  МСМК   Дніпропетровська  Фатєєва О.І.

Деметер Олександр Олександрович     01.08.1983  МС     м.Київ            Якимчук Є.М.

Дмитриєнко Олександр Олександрович  10.05.1987  МСМК   Луганська         Стусік Ю.О.

Дюльгер Сергій Іванович             24.05.1983  МСМК   Одеська           Настаченко В.Ф.

Д'яченко Дмитро Дмитрович           03.08.1977  ЗМС    Одеська           Фатєєв А.Ю.

Зверинська Інна Олександрівна       18.03.1972  ЗМС    Одеська           Фатєєв А.Ю.

Кекін Володимир Сергійович          06.10.1987  МС     Донецька          Оніщенко Ю.В.

Корніенко Юрій Вікторович           02.04.1987  МС     м.Київ            Мельник Г.В.

Кочмарик Вікторія Миколаївна        23.07.1989  II     Дніпр-вська/Миколаївська  Морозова О.М.

Крук Сергій Юрійович                08.03.1981  ЗМС    Херсонська        Сергєєв С.О.

Куприч Людмила Іванівна             01.08.1984  ЗМС    Львівська         Федоренко В.А.

Куприч Соломія Олександрівна        02.02.1990  II     Львівська         Федоренко В.А.

Ландіна Вікторія Юріївна            27.08.1991  МС     Одеська Настаченко В.Ф./Фатеєв А.Ю

Лисенко Олександр Олександрович     25.05.1986  КМС    Миколаївська      Фатєєва О.І.

Мазуро Сергій Андрійович            05.10.1986  ЗМС    Луганська         Стусік Ю.О.

Панкратов Андрій Васильович         04.03.1975  ЗМС    м.Київ            Юшко Б.М.

Припіяло Сергій Вікторович          05.04.1982  МСМК   м.Київ Кузнецов С.О.

Прокопенко Ярослав Петрович         01.08.1982  ЗМС    м.Київ            Мельник Г.В.

Турков Володимир Володимирович      18.09.1983  МСМК   Херсонська        Сергєєв С.О.

Урсуленко Наталія Миколаївна        30.06.1985  МСМК   Херсонська        Міщенко І.І.

Філімошкіна Римма Миколаївна        11.04.1986  МСМК   Донецька Попов Ю.П.

Хазієва Наталя Іванівна             21.11.1983  ЗМС    Дніпропетровська  Познанський А.В.

Харченко Дмитро Іванович            16.07.1980  МС     Одеська Настаченко В.Ф./ Зверинська І.О

Ходаков Олександр Сергійович        20.07.1979  ЗМС    Харківська        Урхін В.І./Воробйов О.М

Шаповал Юлія Вікторівна             28.04.1988  МСМК   Дніпропетровська  Фатєєв А.Ю.

Кандидати:

Лунгу Римма Геннадіївна             16.07.1987  КМС    Дніпр-вська/Донецька  Фатєєва О.І.

Бондарський Антон Анатолійович      03.04.1988  I      Вінницька         Чайковська В.М.

Велієв Руслан Усеінович             10.09.1988  I      Херсонська        Сергєєв С.А/ Міщенко І.І

Гребенік Андрій Вікторович          13.11.1986  I      Донецька          Попов Ю.П.

Жолтишева Аліна Євгеніївна          01.06.1988  КМС    Харківська Малафій Д.В./Воробйов О.М

Кулик Микола Володимирович          24.05.1981  I      Полтавська        Глушко І.Т.

Роскоп Сергій Олександрович         30.07.1988  КМС    Харківська        Городок С.П./ Іванов П.П

Резерв:

Волков Володимир Юрійович           04.10.1981  МС     м.Київ            Мельник Г.В.

Забара Світлана Миколаївна          16.07.1991  II     Харківська        Городок С.П.

Свінобой Марина Володимирівна       06.09.1992  II     Київська          Бєкєтова Г.Ф.

Лижні гонки

Основний склад:

Пишняк Володимир Степанович         24.06.1989  МС     м.Київ            Глухих Г.Ю./ Глазко Г.О.

Гриценко Сергій Михайлович          04.02.1987  КМС    Сумська           Глухих Г.Ю.

Кулеш Марина Петрівна               13.03.1991  МСМК   м.Київ            Глухих Г.Ю./ Глазко Г.О.

Куриляк Степан Ярославович          13.05.1981  МСМК   Тернопільська     Глазко Г.О.

Лаврик Анастасія Віталіївна         26.02.1987  МСМК   м.Київ            Глухих Г.Ю./ Глазко Г.О.

Пишняк Аліса Григорівна             04.02.1993  МС     м.Київ            Глухих Г.Ю./ Глазко Г.О.

Пишняк Іван Архипович               14.11.1964  МСМК   Київська          Глазко Г.О.

Сердюк Денис Віталійович            04.06.1987  КМС    м.Київ            Глухих Г.Ю.

Мандзюк Павло Петрович              20.11.1989  І      Київська          Бекетов В.В.

Москалюк Віра Михайлівна            02.03.1993  І      Тернопільська     Федорчак В.Й.

Салабай Наталя Миколаївна           30.03.1993  І      Тернопільська     Федорчак В.Й.

Тімченко Ірина Євгенівна            19.06.1991  І      Сумська Терещенко І.П./Могиленко О.В.

Кандидати:

Бойко Андрій Миколайович            24.07.1993  І      Київська          Бекетов В.В.

Григор'єв Руслан Володимирович      20.05.1994  ІІ     Тернопільська     Федорчак В.Й.

Резерв:

Гульоватий Ярослав Ігорович         05.04.1993  ІІ     Львівська         Любіжанін В.Ю.

Рибчинська Ольга Вікторівна         18.12.1990  ІІ     Львівська         Любіжанін В.Ю.

Сипливий Віталій Васильович         21.01.1993  ІІІ    Львівська         Любіжанін В.Ю.

Настільний теніс

Основний склад:

Закладний Геннадій Миколайович      11.02.1983  МСМК   Полтавська        Закладний М.Г.

Гнатюк Андрій В'ячеславович         30.04.1987  МСМК   м.Київ            Васильєв В.В.

Черняк Ігор Васильович              23.08.1985 МСМК Київ/Черн-вська Васильєв В.В./Кирієнко В.А

Кокоша Дмитро Олександрович         17.05.1993  МС     Чернігівська Барабоха В.В./Кирієнко В.А

Ткаченко Юлія Олександрівна         29.07.1982  МСМК   м.Київ            Васильєв В.В.

Васильєва Марія Вікторівна          12.01.1990  МСМК   м.Київ            Васильєв В.В.

Павлюкова Олена Юріївна             02.08.1984  МС     м.Київ Барабоха В.В.

Кривошеєва Тетяна Валентинівна      18.11.1987  КМС    м.Київ            Барабоха В.В.

Старикова Лариса Григорівна         04.05.1993  МС     м.Київ            Барабоха В.В.

Кандидати:

Байрак Тетяна Олександрівна         29.12.1987  МСМК   Полтавська        Закладний М.Г.

Велієв Антон Усеінович              17.11.1992  КМС    Херсонська        Гусєв Ю.А.

Іванюк Олена Миколаївна             08.08.1988  КМС    м.Київ            Барабоха В.В.

Кашаріна Олена Валентинівна         31.03.1988  І      м.Севастополь     Абрамов В.

Резерв:

Серов Артем Романович               09.02.1993  І      Херсонська        Лобода О.А.

Ситниченко Артем Валерійович        13.08.1991  І      Чернігівська      Кирієнко В.А.

Яковенко Анатолій Валентинович      04.02.1992  І      Миколаївська      Завіновська В.

Кузьменко Григорій Валентинович     14.03.1993  ІІ     Львівська         Кузьменко В.Г.

Плавання

Основний склад:

Бистревський Денис Миколайович      28.02.1987  МСМК   Чернігівська      Гунько Д.А.

Висоцький Олексій Олегович          17.03.1987  МСМК   м.Київ            Дружин О.В.

Зургалідзе Андрій Юрійович          20.04.1981  ЗМС    Харківська        Панкратов О.Ю.

Литвиненко Ганна Іванівна           22.12.1970  ЗМС    м.Київ Москаленко В.П./Гунько Д.А.

Лопата Владислав Костянтинович      17.04.1983  МСМК   м.Київ Москаленко В.П./Гунько Д.А.

Натальчук Володимир Володимирович   06.06.1980  МСМК   Миколаївська      Ільїн М.С./ Абрамов К.В.

Рибкін Олександр Сергійович         21.09.1979  МСМК     АР Крим           Ахраменко Н.І.

Товста Анна Ігорівна                15.12.1991  МСМК   Кіровоградська    Манько В.В.

Корнієнко Наталя Валеріївна         16.04.1989  МС     Дніпропетровська  Сігалов Є.О.

Литвинова Анастасія Борисівна       15.12.1988  І      Харківська        Панкратов О.Ю.

Марукова Ганна Василівна            03.11.1987  І      Харківська/Донецька  Панкратов О.Ю.

Ситнікова Валерія Віталіївна        09.08.1987  МС     м.Київ Дружин О.В.

Стаценко Катерина Володимирівна     30.09.1988  МС     Дніпропетровська  Сігалов Є.О.

Кандидати:

Іваненко Катерина Дмитрівна         06.08.1992  КМС    Донецька          Ідрісов П.І.

Онищенко Дмитро Михайлович          29.07.1989  І      Дніпропетровська  Сігалов Є.О.

Павленко Юлія В’ячеславівна         03.11.1985  І      Миколаївська      Ільїн М.С./ Абрамов К.В.

Черниш Ксенія Василівна             14.06.1987  МС     Черкаська         Климова Н.В.

Малий Максим Сергійович             02.08.1989  І      Харківська Грабовий О.В./ Панкратов О.Ю.

Авраменко Катерина Григорівна       09.09.1995  І      Чернігівська      Гунько Д.А.

Дробот Маріана Валеріївна           09.09.1989  І      Харківська        Панкратов О.Ю.

Резерв:

Александрова Ірина Олександрівна    28.02.1990  І      Черкаська         Ткаченко Н.Л.

Норенко Лариса Іванівна             30.06.1993  ІІ     Черкаська         Ткаченко Н.Л.

Ісенко Богдан Андрійович            27.09.1992  II     Харківська Грабовий О.В./ Панкратов О.Ю.

Соболь Микита Сергійович            11.06.1990  І      Полтавська        Калайда С.О.

Таймазова Софія Валеріївна          13.08.1994  І      м.Київ            Автономов Є.В.

Чорна Христіна Юріївна              13.03.1993  І      Дніпропетровська  Сігалов Є.О.

Уварова Антоніна Михайлівна         04.08.1994  ІІ     Черкаська         Ткаченко Н.Л.

Пляжний волейбол (жінки)

Основний склад:

Дзебелюк Катерина Сергіївна         01.03.1987  КМС    м.Київ            Крайній О.Ю.

Довгань Марина Миколаївна           29.01.1987  I      м.Київ            Крайній О.Ю.

Онокало Олена Володимирівна         18.09.1979  МС     м.Київ            Крайній О.Ю.

Ярошевська Юлія Анатоліївна         05.02.1986  МС     м.Київ            Крайній О.Ю.

Кандидати:

Загребелько Аліна Олегівна          06.04.1989  I      м.Київ            Крайній О.Ю.

Сирота Олена Володимирівна          14.07.1992  I      м.Київ            Крайня Н.В.

Пляжний волейбол (чоловіки)

Основний склад:

Жулинський Артем Олександрович      25.05.1988  КМС    м.Київ Крайній О.Ю./Тисовський Я.Ф.

Полторацький Олександр Олександрович 20.10.1986 МС     м.Київ Крайній О.Ю./ Педашевський А.М.

Кулик Олексій Владиславович         03.12.1983  МС     м.Київ Крайній О.Ю./Тисовський Я.Ф.

Тарасов Сергій Олександрович        19.11.1984  КМС    м.Київ Крайній О.Ю./Тисовський Я.Ф.

Кандидати:

Ревенко Ігор Леонідович             14.09.1986  I      Дніпропетровська  Малойван Я.В.

Цапкаленко Миколай Миколайович      07.04.1991  І      Одеська           Кашкаров А.Ю.

Кашкаров Антон Аскольдович          02.07.1992  І      Одеська           Кашкаров А.Ю.

Дрьомов Сергій Сергійович           03.11.1987  І        АР Крим         Патріхалко В.В.

Спортивне орієнтування

Основний склад:

Бєлоусов Віталій Олександрович      15.06.1983  КМС    Харківська        Бондаренко В.І.

Лаврик Тетяна Василівна             12.04.1967  МСМК   м.Київ            Ткаченко В.В.

Мелашенко Олена Вікторівна          09.02.1979  МС     м.Київ Мелашенко Д.А./ Ткаченко В.В.

Мазур Михайло Миколайович           11.11.1982  МС     м.Київ            Ткаченко В.В.

Малихіна Наталя Юріївна             21.04.1978  МСМК     АР Крим         Асмолов О.М.

Мелашенко Дмитро Анатолійович       08.03.1978  МСМК   м.Київ            Ткаченко В.В.

Мельник Яна Олегівна                15.06.1984  МСМК   м.Київ            Єгер А.Є.

Плахотнік Дмитро Валерійович        15.12.1987  КМС    Харківська        Бондаренко В.І.

Резнік Віта Вікторівна              06.03.1986  КМС    Полтавська        Береговий В.М.

Санькін Олександр Якович            11.07.1977  ЗМС    Харківська        Бондаренко В.І.

Чехунова Марина Геннадіївна         23.04.1982  ЗМС Харківська        Бондаренко В.І.

Юрик Олександр Олександрович        03.03.1975  ЗМС    Харківська        Бондаренко В.І.

Кандидати:

Біда Тетяна Василівна               21.02.1982  МСМК   Харківська        Бондаренко В.І.

Водолага Марина Миколаївна          28.02.1989  КМС    Полтавська        Береговий В.М.

Гусєва Алла Сергіївна               17.12.1988  І      Київська          Єгер А.Є.

Курилко Олександр Григорович        24.11.1982  КМС    Харківська        Бондаренко В.І.

Косовець Максим Володимирович 07.06.1989  І      м.Київ            Єгер А.Є.

Мальцев Антон Юрійович              22.02.1988  І      Полтавська        Береговий В.М.

Новікова Олена Олександрівна        09.07.1987  І      Харківська        Юрик О.О.

Ніколаєнко Руслан Юрійович          27.12.1988  КМС    Полтавська        Береговий В.М.

Панченко Лілія Геннадіївна          13.08.1990  І      Харківська        Бондаренко В.І.

Райковський Олександр Олегович      15.08.1989  КМС    м.Київ            Єгер А.Є.

Сквірський Олексій Іванович         14.01.1985  КМС    м.Київ            Ткаченко В.В.

Тютюнник Ольга Олександрівна        05.10.1989  І      Харківська        Бондаренко В.І.

Черненко Ангеліна Анатоліївна       04.12.1988  І      м.Київ            Мелашенко Д.А.

Резерв:

Біян Олена Юріївна                  07.03.1990  І      Полтавська        Береговий В.М.

Васильєва Маргарита Олександрівна   01.03.1992  ІІІ    м.Київ            Єгер А.Є.

Долженко Анастасія Олександрівна    24.06.1993  І      Харківська        Бондаренко В.І.

Ерстенюк Володимир Валерійович      28.01.1991  II     Івано-Франківська Коченюк М.М.

Калашник Іван Вікторович            20.12.1992  І      Харківська        Бондаренко В.І.

Кізійов Сергій Вікторович           19.11.1992  І      Харківська        Бондаренко В.І.

Орлова Вікторія Валентинівна        10.10.1992  І      Харківська        Бондаренко В.І.

Петров Антон Олександрович          27.06.1992  ІІ     Харківська        Бондаренко В.І.

Пильченко Дар'я Валеріївна          18.08.1988  ІІ     Київська          Єгер А.Є.

Суренян Нвер Арменович              18.06.1994  І      м.Київ            Мелашенко Д.А.

Семиволос Вікторія Григорівна       20.02.1991  ІІ     Полтавська        Береговий В.М.

Рудик Віктор Вікторович             01.01.1991  II     Харківська        Бондаренко В.І.

Стрільба кульова

Основний склад:

Комаренко Ольга Аркадіївна          17.06.1978  ЗМС    Харківська        Федорова Л.Д.

Колодій Олександр Ярославович       25.10.1986  МС     Волинська         Платонов О.В.

Таран Валерій Михайлович            08.11.1973  КМС    Черкаська         Польськой В.М.

Мезенцев Валерій Дмитрович          05.06.1959  МС     Донецька Мартинов О.В./Ковальова Л.

Валованіс Сергій Сергійович         25.07.1987  КМС    м.Київ Томченко А.В./Калініна Н.Л.

Кандидати:

Омельяненко Станіслав Анатолійович  13.10.1980  ІІІ    Миколаївська      Шелест С.В.

Чуб Юрій Миколайович                08.07.1987  І      Черкаська         Польськой В.М.

Петренко Дмитро Євгенович           18.04.1981  І      Харківська        Федорова Л.Д.

Гудько Жанна Григорівна             16.03.1983  І      Волинська Платонов О.В./ Свереда В.В.

Іваненко Марина Анатоліївна         15.11.1988  І      м.Київ Томченко А.В./Калініна Н.Л.

Іванішко Андрій Михайлович          22.12.1979  І      Миколаївська      Шелест С.В.

Дмитрашко Роман Олександрович       08.01.1991  І      Волинська         Платонов О.В.

Резерв:

Нагорний Олег Федорович             05.07.1988  І      Вінницька         Щерба В.Л.

Гаврилюк Сергій Володимирович 07.05.1964  І      Вінницька         Щерба В.Л.

Іщенко Михайло Сергійович           22.11.1982  І      Вінницька         Свереда В.В.

Соловей Роман Станіславович         28.09.1987  І      Вінницька         Шумська О.В.

Клочан Оксана Анатоліївна           23.02.1972  І      Черкаська         Польськой В.М.

Блохіна Марина Олександрівна        03.01.1987  І      Миколаївська      Шелест С.В.

Хованська Марина Ігорівна           12.04.1988  І      Миколаївська      Шелест С.В.

Санькіна Наталія Володимирівна      19.11.1985  І      Харківська        Лимар А.Д.

Храмцов Олександр Валерійович       03.10.1961  І      Дніпр-вська Бєлкін О.Л./Малькевич В.М

Порохня Тетяна Василівна            27.05.1972         Дніпр-вська Бєлкін О.Л./Малькевич В.М

Чаганов Олександр Миколайович       08.02.1979  І      Дніпр-вська Бєлкін О.Л./Малькевич В.М

Зганяйко Сергій Миколайович         25.10.1987  І      Черкаська         Польськой В.М.

Футбол/футзал

Основний склад:

Ажнюк Василь Володимирович          18.11.1978  МС     Рівненська        Чирков В.І.

Басанський Дмитро Едуардович        17.10.1985  МС     Дніпропетровська  Куниця О.П.

Загребелько Олег Володимирович      08.09.1967  МСМК   Київська          Кулібабенко В.М

Соколов Андрій Іванович             01.03.1985  І      Тернопільська     Бойко Я.П.

Ніколайчук Олександр Васильович     04.10.1986  КМС    Одеська           Герасимов С.В.

Причина Родіон Володимирович        09.12.1983  КМС    Полтавська        Верещака О.Ю.

Пучков Дмитро Сергійович            13.08.1985  КМС    Дніпропетровська  Куниця О.П.

Рій Володимир Миколайович           26.01.1986  МС     Івано-Франківська Верещака О.Ю.

Савицький Андрій Анатолійович       17.01.1974  МС     Дніпропетровська  Куниця О.П.

Соловей Віталій Борисович           07.03.1984  КМС    Тернопільська     Бойко Я.П.

Танчик Мирослав Борисович           02.08.1985  І      Тернопільська     Бойко Я.П.

Українець Дмитро Вікторович         06.03.1984  МС     Дніпр-вська/Одеська  Куница О.П.

Фролов Сергій Вікторович            21.06.1987  МС     Рівненська        Чирков В.І.

ХозяІнов Ігор Васильович            22.11.198І  КМС    Дніпропетровська  Куниця О.П.

Чаленко Олександр Васильович        15.03.1975  МС     Миколаївська      Когут О.П.

Невенченко Дмитро Євгенович         15.01.1984  КМС    Луганська         Лагута С.Г.

Биков Михайло Геннадійович          21.06.1984  МС     Харківська        самостійно

Букін Макар Сергійович              16.04.1987  I      Донецька          Гулевич В.П.

Вахабов Микола Акбарович            27.11.1985  КМС    Одеська           Герасимов С.В.

Єременко Сергій Олександрович       27.06.1984  КМС    Луганська         Лагута С.Г.

Кондратов Микола Вікторович         07.05.1988  І      Луганська         Гулевич В.П.

Лавський Микола Іванович            16.12.1978  КМС    м.Київ            Лагута С.Г.

Сафьянов Андрій Юрійович            10.03.1979  МС     Одеська           Герасимов С.В.

Федюк Андрій Анатолійович           03.04.1987  І      м.Київ            Лагута С.Г.

Ярошевський Олексій Анатолійович    30.12.1983  КМС    м.Київ            Лагута С.Г.

Кандидати:

Баєв Сергій Володимирович           21.01.1988  КМС    Донецька          Гулевич В.П.

Бадло Богдан Васильович             28.10.1984  І      Тернопільська     Бойко Я.П.

Бондаренко Максіміліан Олександрович 10.08.1983 І      Дніпропетровська  Куниця О.П.

Василюк  Юрій Михайлович            05.10.1986  КМС    Полтавська        Верещака О.Ю.

Далецький Володимир Григорович      09.11.1980  КМС    м.Київ            Лагута С.Г.

Залозний Олександр Юрійович         02.02.1984  ІІ     Харківська        Нечмоглод С.В.

Білий Денис Леонідович              10.12.1990  ІІ     м.Севастополь     Борис В.Я.

Курцев Сергій Сергійович            20.02.1987  ІІ     Запорізька        Луценко Г. О.

Немченко Валентин Миколайович       12.10.1979  КМС    Полтавська        Верещака О.Ю.

Данило Андрій Степанович            16.12.1985  ІІ     Львівська         самостійно

Прохоренко Лев Вікторович           14.02.1989  І      Донецька          Гулевич В.П.

Соловей Анатолій Михайлович         09.03.1985  КМС    м.Київ            Лагута С.Г.

Савчук Віталій Олексійович          17.02.1988  І      м.Київ            Лагута С.Г.

Пустовіт Віктор Миколайович         09.03.1988  І      Черкаська         Бойко О.А.

Тріщук Євген Юрійович               29.05.1990  ІІ     Запорізька        Луценко Г. О.

Задорожний Петро Петрович           03.12.1982  I      Харківська        Нечмоглод С.В.

Черненко Володимир Володимирович    05.11.1983  КМС    м. Київ           Лагута С.Г.

Анюхін Олег Валерійович             22.11.1988  І      Дніпропетровська  Куниця О.П.

Шинкаренко Віталій Анатолійович     10.07.1987  І      Полтавська        Верещака О.Ю.

Резерв:

Вальчук Володимир Миколайович 13.06.1992  ІІІ    м.Київ            Таймазов В.В.

Верещака Олександр Олександрович    20.07.1991  ІІ     Харківська        Нечмоглод С.В.

Гринченко Дмитро Євгенович          07.08.1993  II     Харківська        Нечмоглод С.В.

Бойко Андрій Миколайович            24.07.1993  ІІ     Київська          Костенко В.С.

Дзюмань Василь Олегович             13.01.1992  ІІ     Київська          Костенко В.С.

Коваленко Дмитро Олександрович      22.09.1986  І      м.Севастополь     Борис В.Я.

Кілик Іван Іванович                 01.07.1990  II     Тернопільська     Бойко Я.П.

Коваленко Максим Миколайович        20.03.1992  II     м.Київ            Таймазов В.В.

Лебединський Ернест Сергійович      01.03.1992  ІІІ    Харківська        Нечмоглод С.В.

Купрієнко Володимир Володимирович   09.04.1992  ІІІ    Київська          Костенко В.С.

Мартиросов Володимир Геннадійович   28.04.1992  ІІ     Одеська           Герасимов С.В.

Перепелиця Дмитро Анатолійович      06.02.1992  ІІІ    Київська          Костенко В.С.

Рощенко Микола Володимирович        15.07.1991  ІІІ    м.Київ            Таймазов В.В.

Сопливий Олександр Петрович         07.11.1991  II     м.Київ            Таймазов В.В.

Тернавський Максим В’ячеславович    06.02.1993  ІІІ    м.Київ            Таймазов В.В.

Шотурма Ігор Олександрович          31.10.1993  ІІІ    Дніпропетровська  Миронов Д.Є.

Шахи

Основний склад:

Бакланова Тетяна Германівна         27.10.1972  ЗМС    Донецька          Попов Ю.П.

Гончар Світлана Яківна              26.04.1966  ЗМС    Одеська           Румянцев Г.І.

Кашаріна Ольга Валентинівна         12.03.1986 МСМК    м.Севастополь     Акулов Л.В.

Коваленко Володимир Миколайович     06.06.1958  МС     м.Київ            Зуєв Ю.Є.

Мироненко Наталя Владиславівна      02.03.1984  МС     Полтавська        Верещака Ю.О.

Овчаров Тарас Сергійович            19.01.1990  МС     м.Київ            Зуєв Ю.Є.

Рєутов Андрій Олександрович         17.02.1973  МС     Харківська        Кейріх Л.М.

Кандидати:

Замотіна Влада Владленівна          02.08.1986  ІІ       АР Крим           Озеров С.С.

Комихов Володимир Євгенович         19.12.1989  ІІ       АР Крим           Озеров С.С.

Шепель Олексій Володимирович        26.07.1990  ІІ     Дніпропетровська  Глущенко М.А.

Попов Віктор Кирилович              20.04.1941  МС     Харківська        Кейріх Л.М.

Карпенко Олег Борисович             05.10.1964  КМС    м.Київ            Зуєв Ю.Є.

Мусієнко Олексій Макарович          19.03.1956  МС     м.Київ            Зуєв Ю.Є.

Заболотний Володимир Анатолійович   03.02.1976  МС     Луганська

Резерв:

Аблогіна Інга Едуардівна            14.07.1992  ІІ    Дніпропетровська  Глущенко М.А.

Агапов Вадим Володимирович          09.09.1992  ІІ     Харківська        Кейріх Л.М.

Кашарін Микола Валентинович         25.06.1991  ІІ     м.Севастополь     Акулов Л.В.

Яловега В'ячеслав Вадимович         17.12.1993  ІІ     Полтавська        Верещака Ю.О.

Осипова Альона Володимирівна        07.02.1991  ІІ     Харківська        Кейріх Л.М.

Портянко Денис Юрійович             23.05.1995  ІІІ    Чернігівська      Говенко А.І.