Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

УРОЧИСТІ ПРОВОДИ УЧАСНИКІВ 18-ти ЗИМОВИХ ДЕФЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР

З 28 березня 2015 року національна дефлімпійська збірна команда України представлятиме нашу державу на ХVIII зимових Дефлімпійських іграх. Напередодні від'їзду на Ігри спортсмени та тренери команди зустрілись з президентом Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноваженим Президента з прав людей з інвалідністю Валерієм Сушкевичем, заступником Міністра молоді та спорту України, керівником Апарату Євгеном Баженковим, начальником Укрцентру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Оксаною Скугаревою та президентом Спортивної федерації глухих України Леонідом Касіцьким, котрі побажали українським дефлімпійцям у нелегкій ситуації, яка склалась, гідно представити Україну на цьому міжнародному спортивному форумі. «Бути гідними гордого звання українських дефлімпійців, адже за Вами - Україна!» - такий основний меседж отримали члени національної дефлімпійської збірної команди України-учасники ХVIII зимової Дефлімпіади-2015 на цій хвилюючій зустрічі та, у свою чергу, пообіцяли бути достойними високої довіри і обов'язку, покладеного на них.

ХVІІІ зимові Дефлімпійські ігри пройдуть з 28 березня по 05 квітня 2015 року в Росії. На цих Іграх будуть розігруватися 31 комплект нагород і 344 спортсмени з 27 країн світу будуть боротися в п'яти дисциплінах: хокеї з шайбою, керлінгу, сноуборді, лижних перегонах та гірських лижах.

Особливістю Ігор 2015 року є те, що змагання цих Ігор будуть проводитися в двох російських містах – Ханти-Мансійську та Магнітогорську.

Основним містом буде Ханти-Мансійськ, в якому пройдуть змагання з хокею з шайбою, керлінгу, сноуборду, лижних перегонів та на сьомий день змагань - з гірськолижного спорту у дисципліні слалом. Друге місто це Магнітогорськ, де в гірськолижному центрі «Металург-Магнітогорськ» на відстані 1400 км від Ханти-Мансійська розташуються спортсмени з гірськолижного спорту. Тут відбудуться змагання з 4-х дисциплін високогірних дистанцій. Церемонії відкриття Ігор, нагородження та закриття ХVІІІ зимових Дефлімпійських ігор відбудуться в Ханти-Мансійську.

Спортсмени України вперше візьмуть участь у 3 видах спорту із 5, представлених на Дефлімпійських іграх.

Національна дефлімпійська збірна команда представлена 20 спортсменами-дефлімпійцями з 6 регіонів України (Закарпатська обл., Київська обл., м. Київ, Львівська обл., Сумська обл., Тернопільська обл.), а саме:

- у лижних перегонах візьмуть участь:

1.Андрій Андріїшин (Тернопільська обл.);

2.Ярослав Гульоватий (Львівська обл.);

3.Павло Мандзюк (Київська обл.);

4.Володимир Пишняк (м. Київ);

5.Аліса Пишняк (м. Київ);

6.Лариса Васютенко (Сумська обл.);

7.Катерина Єрошкіна (м. Київ);

8.Єлізавета Нопрієнко (Київська обл.);

- в змаганнях з керлінгу візьмуть участь:

1.Олена Ткаліч (м. Київ);

2.Тетяна Опанасенко (м. Київ);

3.Ольга Лісіцина (м. Київ);

4.Олена Зубарєва (м. Київ);

5.Інна Поволоцька (м. Київ);

6.Олександр Килівнік (м. Київ);

7.Степан Карабець (м. Київ);

8.Сергій Петров (м. Київ);

9.Вадим Марченко (м. Київ);

10.Ігор Марченко (м. Київ);

- в дисциплінах з гірськолижного спорту візьмуть участь:

1.Анастасія Лаврик (Київська обл.);

2.Віктор Люханов (Закарпатська обл.).

Власне керлінг та гірськолижний спорт – український дебют на цих Іграх.

Підготовка спортсменів України до Дефлімпійських ігор 2015 року розпочалась відразу після відміни ХVІІ зимових Дефлімпійських ігор 2011 року. Національна дефлімпійська команда України протягом усього дефлімпійського циклу (2011-2015 р.р.) проводила підготовку на базі Національного центру паралімпійської та дефлімпійської підготовки і реабілітації інвалідів у м.Євпаторія та на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, а також за кордоном (у зв’язку з відсутністю в Україні спортивної бази для занять керлінгом). Вся робота по підготовці і участі спортсменів України у ХVІІІ зимових Дефлімпійських іграх 2015 року здійснюється у тісній співпраці Мінмолодьспорту України, Національного комітету спорту інвалідів України, Укрцентру «Інваспорт» спільно зі Спортивною федерацією глухих України.

Секретаріат СФГУ

Social Like