Спортивна Федерація Глухих України

Switch to desktop

23-ті літні Дефлімпійські ігри 2017 | Результати, наші призери, онлайн

В м.Самсун (Туреччина) з 18 по 30 липня 2017 р. відбудеться Дефлімпійські ігри.

Слідкуйте результати на нашому сайті.

Наща збірна серед глухих буде представлена найбільшою командою за всю свою історію – це 217 спортсменів, які боротимуться за нагороди у 16 видах спорту.

На попередніх Дефлімпійських іграх у 2013 році (м.Софія, Болгарія) Україна посіла друге загальнокомандне місце у світі. Українці здобули 88 нагород, серед яких 21 медаль була золотою. 

Підсумки Дефлімпійських ігор

ХХІІІ Дефлімпійські ігри завершено - вони вже стали історією для понад 3500 спортсменів з порушеннями слуху із 97 країн світу, і національна дефлімпійська збірна команда України - одна із лідерів світового дефлімпійського спорту, тріумфально повертається в Україну з 99 високими нагородами - 21 золотою, 42 срібними та 36 бронзовими медалями та з другою світовою позицією, яку попри все українцям вдалось відстояти на цих Іграх. На першому місці - команда Росії, на третьому - команда Кореї, четвертою цьогоріч стала команда володарки Ігор - Туреччини. Українська національна дефлімпійська збірна команда одна з найчисельніших - 217 спортсменів (у порівнянні з Дефлімпійськими іграми 2013 року - було 191 спортсменів).

Українські спортсмени за підсумками участі у змаганнях Дефлімпійських ігор вибороли 99 медалей: 21 золоту, 42 срібні, 37 бронзових у 15 видах спорту (без медалей тільки бадмінтон) та забезпечили впевнене друге загальнокомандне місце серед країн-учасниць. Відтак, дефлімійською командою зразка 2017 року покращено результат Дефлімпійських ігор 2013 року у медальному заліку, адже на попередніх іграх було 88 медалей: 21 золота, 30 срібних та 37 бронзових.

По видам спорту українські команди з пляжного волейболу та карате зайняли І місце, ІІ місце посіли дзюдо та спортивне орієнтування, ІІІ місце у команд з боротьби вільної, боулінгу, волейболу, тенісу настільного та стрільби кульової серед країн учасниць Дефлімпіади. Таким чином, команди у 10 видах спорту з 16 представлених українськими спортсменами увійшли до трійки країн-лідерів світового дефлімпійського спорту.

До того ж український баскетбол - 4 місце, боротьба греко-римська – 5 місце, легка атлетика – 6 місце, плавання-8 місце серед країн-учасниць. 146 українських спортсменів (67,28%) в 15 видах спорту вибороли дефлімпійські нагороди.

Найбільше золотих нагород вибороли каратисти – 6 ; дзюдоїсти – 5; спортивне орієнтування -3, кульова стрільба – 2; пляжний волейбол-2 (максимальна кількість у цьому виді спорту!!!!).

Найбільша кількість срібних медалей у спортсменів в легкій атлетиці -11, плаванні-8, карате-5, спортивне орієнтування – 4; найбільше бронзи в плаванні-9, дзюдо-7, по 4 в карате та легкій атлетиці.

Найбільшу кількість золота - 3 медалі здобула Янчук Карина в змаганнях з карате; 5 медалей у Федосєєвої Ганни – 2 золотих, 2 срібних та 1 бронзова ; 5 медалей в здобутку Мажари Інни – 2 золоті, 1 срібна та 2 бронзових в карате; в плаванні у Режило Марії – 8 медалей: 3 срібних та 5 бронзових та у Терещенко Ірини – 8 медалей: 4 срібних та 4 бронзових.

Дефлімпійський рекорд встановив у стрільбі кульовій Костик Олександр, покращивши свій же попередній світовий рекорд.

 Прес-служба НКСІУ

Новини Дефлімпійських ігор

Фоторепортаж Дефлімпійських ігор

Розклад змагань

Дивиться розклад змагань ТУТ

Результати змагань 30 липня 2017 р.

Фінал з футболу між Україною та Туреччиною закінчився нульовою нічиєю. У додатковий час також не змогли забити, тому долю за 1 місце вирішували у серії пенальті. З рахунком 4:3 перемогу здобули гравці з Туреччині.

Результати змагань 29 липня 2017 р.

Сьогоднішній одинадцятий день Дефлімпіади, 29 липня, за день до завершення Ігор, був рясним на перемоги національної дефлімпійської збірної команди України: нашим спортсменам вдалось не тільки здолати рубіж 90 нагород на Дефлімпіаді-2017, завоювавши 2 золоті, 10 срібних та 2 бронзові медалі, а знову ж таки, беззмінно, укріпитись на другій сходинці Дефлімпіади. У підсумку дня - 98 медалей, серед яких 21 золота, 41 срібних та 36 бронзових нагород. Це - найяскравіша перемога за всю історію виступу України на Дефлімпійських іграх за загальною кількістю нагород, та, одверто кажучи, сьогодні, у переддень завершення Ігор команда вже досягла рубежу 21 золотої медалі - досягнення дефлімпійської Софії-2013 (21 золота, 30 срібних та 37 бронзових медалей).

Про те, що у нас вже є і золото, і срібло у кишені у чоловічому пляжному волейболі, ми знали вже декілька днів поспіль, адже за іронією долі команди Україна1 та Україна 2 у фіналі, в боротьбі за золоту нагороду, боролись одна з одною. Перемогла пара Кошкаров Антон-Цапкаленко Микола, володарями срібної нагороди стали Донченко Дмитро-Тарасов Сергій.

У жіночому пляжному волейболі не було такої певності, тому ми з хвилюванням вболівали за перемогу України над командою Росії, яка таки відбулась у боротьбі за бронзову нагороду: пара Ярошевська Юлія-Черненко Юлія вибороли жадану бронзу. У парі Затилкіна Анна-Рилова Раїса - ще більш потужніша перемога: вони здолали команду Литви та вибороли золото.

У легкій атлетиці вранішній марафон (42 км 195 м) завершився срібною перемогою України у виконанні Свинобій Марії, а потім, у другій половині дня, до вранішнього срібла Марії додалось ще 5 срібних медалей:

- Сидоренко Анастасія у бігові на дистанції 5000 м;

- естафета 4х100 м жінки - Кочмарик Вікторія, Шаповал Юлія, Куприч Соломія, Єзловецька Наталія;

- естафета 4х400 м жінки - Кочмарик Вікторія, Шаповал Юлія, Куприч Соломія, Єзловецька Наталія;

- естафета 4х100 м чоловіки - Пендрак Максим, Вишинський Дмитро, Дмитрієнко Олександр, Руденко Дмитро;

- естафета 4х400 м чоловіки - Кулик Микола, Компанієць Сергій, Драч Сергій, Руденко Дмитро.

У спортивному орієнтуванні - дві срібні нагороди у жіночій та чоловічій естафетах (Федосєєва Ганна, Біда Тетяна, Мельник Яна, а також Плахотнік Дмитро, Ніколаєнко Руслан та Санькін Олександр).

Надзвичайне досягнення у дефлімпійському чоловічому баскетболі: наші чоловіки-баскетболісти показали справжній клас на Дефлімпіаді-2017 і по майстерності, і по володінню собою, своїми емоціями, своїми почуттями; всім довели - вони сильні, мужні, можуть вчасно зібратись і добитись перемоги! Бронзова медаль у чоловічому дефлімпійському баскетболі а також, водночас, - перша висока нагорода у чоловічому баскетболі за всю історію участі України в Дефлімпіадах. 63:57 - прикінцевий рахунок української перемоги над командою Греції. Вітаємо переможців: Букін Сергій, Діденко Олександр, Кім Максим, Кропив'янський Єгор, Кузнецов Олександр, Мельниченко Дмитро, Раус Андрій, Рязанцев Павло, Стрижевський Юрій, Фоменко Олександр, Шестериков Станіслав та Яковлєв Кирило. Вітаємо тренерів: Каковкіна Станіслава, Нетьору Юрія, Лаврика Віталія та всю дефлімпійську родину!

На жаль у діночому баскетболі у боротьбі за бронзу - поразка. Дівчатка поступились у боротьбі за бронзову нагороду команді Італії з рахунком 52:53. Але ми певні, що вони реваншують на наступних Іграх.

Ще одна яскрава перемога сьогоднішнього дня - 17-ти річний Боярин Вадим у тхеквондо (керугі, вагова категорія до 58 кг) виборов срібну нагороду, причому, лише на дещицю поступившись спортсмену з Казахстану.

А вже завтра зранку, 30 липня, троє наших спортсменів боротиметься у тхеквондо та о 16:00 національна дефлімпійська збірна команда з футболу - за перемогу України в дефлімпійському футболі. На телеканалі UA:Перший передбачена трансляція цього матчу в прямому ефірі. А також і на каналі YOUTUBE, дивиться ТУТ . Увечері - урочиста церемонія закриття Ігор.

Також, повідомляємо усім вболівальникам та шанувальникам: у ніч з 31 липня на 1 серпня, о 1-й годині (приходити усім не раніше першої ночі), відбудеться урочиста церемонія зустрічі найкращої команди України - спортивної сенсації 2017 року - переможної національної дефлімпійської збірної команди України.

Всім бажаючим прохання приходити до терміналу F аеропорту Бориспіль (вхід вільний), а всім представникам мас-медіа - акредитуватись на зустріч (окремо буде підхід ЗМІ до переможців).

Телефон для акредитації представників засобів масової інформації (дзвонити у понеділок, 31 липня) - 2894330, 0937711063 (Наталя Чегодаєва), контакт для акредитації електронною поштою (щодня до 31 липня, 18:00): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Наталя Гарач).

Зверніть увагу: акредитація завершиться 31 липня о 18:00! Будемо раді вас бачити та поділитись з вами сяйвом нашої перемоги на турецькій землі.

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 28 липня 2017 р.

28 липня - десятий день Дефлімпіади...Надзвичайно важкий. сповнений надій, тривог та сподівань (в тім числі і втрачених сподівань) день. День, сповнений віри та перемог, у тім числі над собою...Ще один день, що вже став історією виступу національної дефлімпійської збірної команди України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх.

Так, сьогодні, за три дні до завершення Дефлімпіади національна дефлімпійська збірна команда України виборола 2 срібні та 1 бронзову нагороди. Відтак у доробку наших спортсменів 84 високі нагороди, серед яких - 19 золотих, 31 срібна та 34 бронзові медалі та стійка друга позиція на цих Іграх.

Срібну нагороду сьогодні у надважкій боротьбі виборола чоловіча волейбольна команда, котра боролась з командою Туреччини за золоту нагороду. Це була не зовсім чесна (якщо м'яко говорити) гра: з боку суддівства, яке було на стороні господарів змагань, допускалось чимало грубих помилок, що призвело до того, що українська команда покинула ігрове поле з вимогою продовжити гру тільки у випадку, коли буде забезпечено чесне суддівство. Гру було продовжено, але вже надто мало часу залишалось для того, щоб встановити справедливість. 3:0 - рахунок поєдинку та достойна срібна перемога України. Назвемо імена наших срібних призерів: Антонюк Олег, Завіруха Ігор, Загородній Ігор, Зеленський Володимир, Кошкаров Олексій, Нікіфоров Ілля, Полторацький Олександр, Прокопчук Олександр, Радченко Валерій, Ренькас Дмитрій, Цилевський Єгор.

Жіночій команді, на жаль, не вдалось вибороти бронзову нагороду у грі з командою США: вони поступились суперникам з рахунком 0:3.

Срібна нагорода також у легкоатлета Вишинського Дмитра у бігові на дистанції 200 м. Ситуація на легкоатлетичнім манежі теж була непростою: через фальшстарт, якого не замітили інші спортсмени, було призупинено біг тільки через деякий час, що не спрацювало на нашу користь.

Бронзова медаль сьогодні і у жіночій п'ятірці: Болтовніна Олена, Величко Дарина, Д'яченко Алла, Жукова Анжеліна, Ковальчук Катерина та Трубіна Людмила.

Сьогоднішній день - вже історія. Завтра буде новий змагальний день.

29 липня, наші спортсмени змагатимуться у 6 видах спорту: боулінг, тхеквондо, баскетбол (чоловіки, жінки), пляжний волейбол (чоловіки, жінки), легка атлетика, спортивне орієнтування.

Вболіваймо за Україну!

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 27 липня 2017 р.

Яскраво виступила національна дефлімпійська збірна команда України і у дев'ятий день змагань, 27 липня: у доробку дефлімпійців сьогодні 1 золота, 1 срібна та 4 бронзові нагороди. А в цілому - 81 медаль - 19 золотих, 29 срібних та 33 бронзові нагороди та стійка друга позиція на Дефлімпійських іграх.

Одну золоту нагороду у спортивному орієнтуванні виборола Мельник Яна (довга дистанція), а також у цьому ж виді спорту - бронзова медаль у Федосєєвої Ганни та Плахотніка Дмитра.

Бронзова нагорода також і у настільному тенісі - її володарем став Закладний Геннадій. Власне, саме сьогодні завершились змагання з настільного тенісу на цій Дефлімпіаді, наші тенісисти посіли третю позицію на Дефімпіаді-2017.

Бронзову медаль також виборов Руденко Дмитро у змаганнях з легкої атлетики (біг на дистанції 400 м).

Яскравою медальною крапкою сьогоднішнього дня стала срібна нагорода у боулінгу (п'ятірка) - Данилюк Вадим, Дідоренко Назар, Майєр Ростислав, Трубін Сергій, Щербаков Дмитро та Яловега Владислав.

У командних видах спорту вся національна дефлімпійська збірна команда, вболівальники та прихильники засмутились через сьогоднішні невдачі чоловічого та жіночого баскетболу. Перша поразка відбулась зранку: жіноча команда поступилась команді Литви з рахунком 40:63 і вийшла на гру з командою Італії за бронзову нагороду.

Чоловіча команда, зробивши декілька помилок та вимотавши сю душу своїм вболівальникам, поступилась з прикрим рахунком 58:59 команді Венесуели.

Чоловіки будуть боротись за бронзу з командою Греції. У пляжнім чоловічім волейболі, склалась цікава ситуація: ми вже можемо говорити про перемогу України навіть ще без гри, адже команда Україна 1 гратиме за золото з командою Україна 2. У дівчат вибилась у фінал команда Затилкіна-Рилова з комадою Литви. Ярошевська-Черненко гратимуть за бронзу з командою Росії.

У футболі - яскрава перемога над командою Єгипту з разунком 1:0. Наші хлопці вийшли у фінал з командою Туреччини.

28 липня новий змагальний день, в якому українці змагатимуться в 5 видах спорту: стрільба кульова, легка атлетика, волебол (чоловіки, жінки), тхеквондо, боулінг. Вболівайте за Україну!

Ваша підтримка - наша перемога!

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 26 липня 2017 р.

Яскрава, потужна та стрімка перемога України: сьогодні, 26 липня, нашій команді вдалось вибороти 15 медалей - 4 золотих, 8 срібних та 3 бронзові. У цілому в доробку українських дефлімпійців - 75 нагород - 18 золотих, 28 срібних та 29 бронзових медалей та стійка друга сходинка ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор.

Лише 3 медалі відділяє сьогодні нашу команду від попереднього результату по «золоту» в Софії-2013, і нам віриться, що з такою командою - сильною, згуртованою, цілеспрямованою - цей рубіж 21 золотої нагороди незабаром буде здолано.

Переможний тон усій національній команді ще зранку задала національна дефлімпійська збірна команда з карате, якій вдалось показати потужний результат не тільки сьогоднішнього ранку і дня, але й на усіх ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх.

Так, виборовши зранку 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову медалі, каратисти не зупинились на досягнутому... Але по порядку: за іронією долі, в карате куміте open україночкам прийшлось боротись одна з одною за золоту медаль. Перемогла Янчук Карина - золото, у Мажари Інни - срібло.

В чоловічій команді (Третяк Олександр, Кальник Олександр, Пліш Владислав) в каті - срібло. У жіночій команді (Мажара Інна, Масло Катерина, Хіль Тетяна) - бронзова медаль у каті. По обіді в карате - ще два золота!!! Одне золото в жіночій команді карате: дівчатка (Мажара Інна, Янчук Карина, Чубанова Марина, Гаврілова Віта) перемогли команду Росії з рахунком 2:0 (куміте-команда). Друге золото в чоловіків (Махно Володимир, Махно Олександр, Беленок Максим, Новіков Вячеслав) - команда чоловіків (куміте-команда) перемогла команду Ірану з рахунком 3:0.

Відтак, 26 липня, українські каратисти вибороли 6 високих нагород: 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль. А загалом, в команди каратистів - 6 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі. І сьогодні національна дефлімпійська збірна команда з карате завершила змагання на Дефлімпіаді з 15 високими нагородами та не просто увійшла у трійку найсильніших країн Дефлімпіади-2017, а очолила її.

Потужний виступ каратистів підхопили спортсмени у вільній боротьбі, котрі сьогодні вибороли 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзові нагороди. Золото у Мінченка Сергія (вагова категорія до 125 кг), срібло у Червоненка Анатолія (вагова категорія до 86 кг), а також - Камбур Андрій (вагова категорія до 61 кг) - срібна нагорода, Корепанов Віталій (вагова категорія до 70 кг) - бронзова медаль. Загалом у доробку команди з боротьби - 1 золота, 3 срібні та 1 бронзова медалі.

До речі, сьогодні наші борці повністю завершили змагання на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх. Нагадаємо, що греко-римській боротьбі наші спортсмени вибороли 2 медалі - 1 срібло та одне золото. Підсумовуючи виступ наших борців: наша команда увійшла у п'ятірку найсильніших у греко-римській боротьбі та у трійку найсильніших у вільній боротьбі.

Українські плавці на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх  завершили змагальний день ще трьома перемогами: у Режило Марії срібло на дистанції 50 м батерфляєм та бронзова нагорода на дистанції 100 м вільним стилем, срібна нагорода у естафеті 4х100 м вільним стилем чоловіки - Конкін Віктор, Дудник Максим, Бистревський Денис, Карниш Артем, Заулічний Євген, Зіненко Іван, Коломієць Олексій, Литвиненко Олексій, а також срібна медаль у Денисової Катерини - 200 м на спині. Загалом, сьогодні у доробку плавців - 3 срібні та 1 бронзова нагорода, а в цілому, за всі дні змагань - 17 медалей - 8 срібних та 9 бронзових. Національна дефлімпійська збірна команда з плавання завершила змагання та увійшла у десятку найсильніших на Дефлімпіаді-2017.

У легкій атлетиці - срібна медаль Шаповал Юлії у бігу з бар'єрами на дистанції 100м. У пляжнім волейболі чоловічі команди вибороли яскраві перемоги з рахунком 2:0 з командами Чехії та Німеччини та вийшли до півфіналу. Будуть боротись 27 липня з командами Росія1 та Росія2 за вихід у фінал. Жіноча команда Ярошевська-Черненко програли з рахунком 0:2 команді Чехії та 27 о 16:40 з українською командою Затилкіна-Рилова будуть боротись за вихід в фінал.

Ще одна яскрава перемога сьогодні - потужний виступ національної дефлімпійської команди з волейболу (чоловіки) - з рахунком 3:1 наші спортсмени перемогли команду Росії та вийшли у фінал з командою Туреччини. Матч пройде післязавтра, 28 липня.

У жіночому волейболі сьогодні не вдалось вийти у фінал, дівчатка поступились команді Японії з рахунком 0:3 і гратимуть 28 липня за бронзову нагороду з командою США.

З нетерпінням чекаємо наступного змагального дня. І вже 27 липня ми виступатимемо у 9 видах спорту: пляжний волейбол, боулінг (команда), спортивне орієнтування, легка атлетика, настільний теніс, баскетбол (чоловіки, жінки), футбол. Вболіваймо за Україну!

 

Ваша підтримка - наша перемога!

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 25 липня 2017 р.

Надпотужно в один із, практично, самих важких та вирішальних для багатьох видів спорту днів виступила національна дефлімпійська збірна команда України: борючись за перемоги у 13 видах спорту (як в індивідуальних, так і в командних) нашим спортсменам вдалось завоювати сьогодні, у сьомий день Дефлімпіади, направду рекордних 14 медалей - 6 золотих, 5 срібних та 3 бронзові нагороди.

Станом на сьогодні, у доробку України 60 високих нагород - 14 золотих, 20 срібних та 26 бронзових та стійка друга сходинка Ігор.

Із самого ранку в України «задався» день: першу золоту медаль виборола Федосєєва Ганна у спортивному орієнтуванні (на середній дистанції). Її колега по виду спорту Санькін Олександр став володарем бронзової нагороди. 27 липня орієнтувальники з 10 ранку змагатимуться на довгій дистанції.

Дві золоті нагороди у карате - куміте: Мажара Інна (вагова категорія до 68 кг), Янчук Карина (вагова категорія до 61 кг), а також, у Махна Володимира (вагова категорія до 75 кг) та Махна Олександра (вагова категорія до 61 кг) - срібні нагороди.

Наприкінці ранку, ближче до обіду, вразив виступ українських стрілків: у вправі МП-8 - стрільба по 5 мішеням 30+30 пострілів з малокаліберного пістолету Колодій Олександр виборов золоту нагороду, а Фомін Сергій - бронзову. А згодом до них приєдналась Ликова Віолета, котра виборола срібну нагороду у вправі ГП-4 у стрільбі з пневматичної гвинтівки 40 пострілів стоячи.

Чи не найнесподіванішою і не найжаданішою стала перемога жіночої трійки у боулінгу: Величко Дарина, Д'яченко Алла та Ковальчук Катерина стали чемпіонками Дефлімпіади.

У легкій атлетиці сьогодні теж яскрава перемога: Дмитро Вишинський у бігові на дистанції 100 м, показавши найкращий час - 10:96 с. виборов золоту нагороду.

У вільній боротьбі сьогодні срібна нагорода у Антипенка Віктора (вагова категорія + 97 кг).

У плаванні сьогодні срібло у Терещенко Ірини на дистанції 400 м комплексним плаванням, а також бронзова нагорода у естафеті 4х200 м вільним стилем - Давидова Крістіна, Тарасенко Дар'я, Терещенко Ірина, Режило Марія.

В ігрових видах спорту сьогодні справжній шквал - і хвилювання, і емоцій, і надпотужних перемог. Дівчатка-баскетболістки, котрі з рахунком 60:33 перемогли команду Польщі, вже 27 липня в 11:00 боротимуться за вихід у фінал з командою Литви.

У чоловічому баскетболі теж яскрава перемога з рахунком 72:57 над командою Туреччини та 27 липня о 18:30 гра з командою Венесуели за вихід у фінал.

У пляжнім волейболі сьогодні усі чотири команди України вибороли перемоги з рахунком 2:0 та будуть боротись 26 липня, за вихід до чвертьфіналу. Пара Затилкіна-Рилова, котра сьогодні перемогла команду Туреччини, о 10:30 буде змагатись з командою Росії, Ярошевська-Черняк, які перемогли гречанок, боротимуться за перемогу з командою Чехії об 11:20, Кошкаров-Цапкаленко, котрі перемогли команду Мексики, теж виходять о 9:40 на команду Чехії, Донченко-Тарасов, які перемогли команду Австрії, о 10:30 гратимуть з командою Німеччини.

Жіноча волейбольна команда, перемігши сьогодні команду Росії з рахунком 3:1, завтра об 11:00 буде боротись за вихід у фінал у грі з командою Японії.

Чоловіча волейбольна команда, зігравши з переможним рахунком 3:0 з командою Бразилії, боротиметься за вихід у фінал з командою Росії. Матч - о 17:30.

Яскравою крапкою сьогоднішнього дня був футбол та українська перемога з рахунком 5:4 по серії пенальті над чемпіоном попередніх Дефлімпійських ігор - командою Росії. 27 липня о 17:30 - надважливий матч з командою Єгипту.

26 липня, наші спортсмени боротимуться на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх у 9 видах спорту: бадмінтон, волейбол (чоловіки, жінки), кульова стрільба, пляжний волейбол (чоловіки, жінки), настільний теніс, карате, легка атлетика, плавання та вільна боротьба. Побажаємо їм удачі! Вперед, вперед, Україно!

 

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 24 липня 2017 р.

Рекордна сьогодні, 24 липня, кількість медалей, завойованих командою України за день на Дефлімпіаді - 13 високих нагород, серед яких 1 золота, 6 срібних та 6 бронзових. Загалом, в України 46 нагород - 8 золотих, 15 срібних та 23 бронзові медалі та стійка друга позиція на Дефлімпіаді після команди Росії. Третє місце сьогодні обіймає команда Кореї.

З самого ранку каратистка Інна Мажара (у індивідуальних змаганнях з кати) виборола першу бронзову нагороду цього змагального дня. По обіді - в України золото в карате (куміте) в Гаврілової Віти (вагова категорія до 55 кг), яка яскраво перемогла спортсменку з Росії.

Також в куміте - срібло у Губанової Марини (вагова категорія до 50 кг), бронза у Новікова Вячеслава (вагова категорія до 60 кг), та бронзова медаль у Беленка Максима (вагова категорія до 67 кг).

Таким чином, на сьогодні в карате - 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди. Це - яскравий результат усіх каратистів...

Боротьба була надважкою, але переможною! У плаванні сьогодні 3 медалі: срібна нагорода у Коломійця Олексія на дистанції 50 м брасом, срібна нагорода у змішаній естафеті 4х100 м комплексним плаванням - Денисова Катерина, Коломієць Олексій, Якубовський Ростислав та Режило Марія, а також бронзова медаль в естафеті 4х100 комплексним плаванням чоловіки - Дудник Максим, Коломієць Олексій, Якубовський Ростислав та Бистревський Денис.

3 медалі і у королеви спорту: легкоатлети-дефлімпійці вибороли 2 срібні та 1 бронзову медалі. Срібні нагороди - у Кочмарик Вікторії у бігові на 400 м з бар'єрами, Потапенко Катерини - у семибор'ї (100 м з бар'єрами, стрибок у висоту, штовхання ядра, метання списа, стрибок у довжину, 100 та 800 м біг), бронзова медаль - у Сидоренко Анастасії - біг на дистанції 1500 м.

У жіночій парі в настільному тенісі - бронзова нагорода - Васильєва Марія та Завіновська Карина.

Наші дівчатка-баскетболістки поступились команді Греції з рахунком 35:53 і вийшли зі своєї підгрупи у чвертьфінал другими. Неймовірна гра баскетбольної чоловічої команди: 68:65 - яскрава перемога України над командою Росії та вихід зі своєї підгрупи.

Бажаємо спортивної удачі завтра у грі з Туреччиною. А наприкінці дня, вже після 12 ночі, у боулінгу - срібло в чоловічій трійці - Яловега Владислав, Данилюк Вадим та Майер Ростислав.

25 липня, буде новий змагальний день, в якому змагатимуться 131 спортсмен України у 13 видах спорту - стрільба кульова. бадмінтон, спортивне орієнтування, пляжний волейбол (чоловіки, жінки), боротьба вільна, легка атлетика, легка атлетика (чоловіки, жінки), боулінг (жінки), карате, теніс настільний, плавання, баскетбол (чоловіки, жінки), футбол.

Сподіваємось, прикмета з цифрою 13 буде гарною!

Прес-служба НКСІУ 

Результати змагань 23 липня 2017 р.

Тим часом, поки Україна відпочиває у свій вихідний день, національна дефлімпійська збірна команда України сьогодні, 23 липня, в п’ятий день змагань виборола 5 медалей, серед яких 1 золота, 1 срібна та 3 бронзові нагороди. Наразі у доробку команди – 33 медалі - 7 золотих, 9 срібних та 17 бронзових медалей та друга стійка позиція на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх.

Першим сьогоднішнім золотом започаткувала день національна дефлімпійська збірна команда зі спортивного орієнтування у змішаній естафеті (спринт) - Мельник Яна, Санькін Олександр, Плахотнік Дмитро та Федосєєва Ганна.

По обіді у медальну естафету продовжила змішана пара у настільному тенісі – Ходько Юлія та Закладний Геннадій, котрі вибороли бронзову медаль.

Потім у бій вступила королева спорту: у легкій атлетиці сьогодні, в перший день змагань у цьому виді спорту, - 1 срібна та 2 бронзові нагороди. Срібло виборола у метанні молота Філімошкіна Римма (61.74 м), бронзу – Кисельова Юлія (61.54), а також Данильченко Володимир (потрійний стрибок) -15.08 м.

У пляжнім волейболі сьогодні у дівчаток перемога з рахунком 2:0 (Затилкіна Анна, Рилова Раїса), вони виходять з підгрупи першими.

У волейболі (чоловіки) перемога України над командою Польщі (3:0) та вихід із підгрупи першими. У чоловічому баскетболі яскрава перемога – 52:45 над командою Австралії.

Яскравою крапкою сьогоднішнього змагального дня стала яскрава перемога українців у футболі. Сьогодні був той випадок, коли не такий страшний вовк, як його малюють. Наші спортсмени справитись з хвилюванням, і всі футбольні боги повернули голову до наших ефлімпійців – розгромна перемога з рахунком 3:0 та вихід з підгрупи.

24 липня, наша команда виступатиме у 8 видах спорту: баскетбол (чоловіки, жінки), бадмінтон, боулінг, карате, стрільба кульова, теніс настільний, легка атлетика, плавання.

Вболіваймо за українських дефліміпійців!

Ваша підтримка – наша перемога!

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 22 липня 2017 р.

Сьогодні, 22 липня, у четвертий день Дефлімпіади, національній дефлімпійській збірній команді України вдалось вибороти 1 золоту, 1 срібні та 4 бронзових медалей. Загалом у доробку нашої команди 28 високих нагород, серед яких 6 золотих, 8 срібних та 14 бронзових медалей. Україна вже четвертий день поспіль утримує стійку другу позицію на Дефлімпіаді, поступаючись лише команді Росії. Третє місце - в команди Кореї.

Яскраво сьогодні завершила змагання на Дефлімпіаді-2017 команда українських дзюдоїстів: дівчатка Авдеєва Катерина, Довбищук Ксенія, Корнійчук Марія, Погорелова Марина, Кравченко Оксана, Шостак Анна, Шепелюк Катерина в команді вибороли золоту нагороду!

Хлопці (Слушний Антон, Мозирєв Владислав, Брижак Алім, Пензій Андрій, Маклаков Володимир, Нехаєв Євген, Нетяга Лука, Шеретов Дмитро) завоювали бронзову медаль.

Всього за три дні змагань у доробку дзюдоїстів: 5 золотих, 1 срібна та 7 бронзових медалей. Крім того, 15 спортсменів з 17 вибороли у дзюдо високі нагороди. А в України наразі 6 золотих, 7 срібних та 11 бронзових медалей.

У жіночому волейболі сьогодні перемога 3:1 у грі з Польщею, хлопці розгромили команду Ірану – 3:0.

У жіночому баскетболі сьогодні також перемога з рахунком 68:62 команди України над командою Туреччини.

І не менш яскраві перемоги у пляжному волейболі (чоловіки) - з рахунками 2:0 обидві команди перемогли команди Нічеччини (Тарасов Сергій та Донченко Дмитро) та команду Туреччини (Кашакаров Антон та Цапкаленко Микола). Обидві команди завершили боротьбу у своїй групі та вийшли першими з підгрупи.

У плаванні 3 бронзові медалі: Режило Марія на дистанції 50 м вільним стилем, Денисова Катерина, Терещенко Ірина, Режило Марія і Тарасенко Дар'я в естафеті 4х100 м вільним стилем, а також Терещенко Ірина на дистанції 200 м комплексним плаванням.

В греко-римській боротьбі наш дефлімпієць Роман Ященко (вагова категорія до 85 кг) виборов срібну нагороду.

Завтра наша команда братиме участь у 10 видах спорту: стрільба кульова, бадмінтон, спортивне орієнтування, легка атлетика, баскетбол чоловіки, боулінг, волейбол чоловіки пляжний волейбол жінки, футбол, теніс настільний.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

Ваша підтримка - наша перемога!

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 21 липня 2017 р.

Cьогодні, 21 липня, у третій день змагань Дефлімпіади-2017, національна дефлімпійська збірна команда України, виступивши у 11 видах спорту, виборола - 11 медалей - 1 золоту, 5 срібних та 5 бронзових нагород, таким чином в України - 22 високі нагороди, серед яких - 5 золотих, 7 срібних та 10 бронзових нагород.

Таким чином, українці - другі після команди Росії, третє місце - у господині Дефлімпійських ігр - команди Туреччини.

Започаткували сьогоднішню медальну естафету спортсмени зі спортивного орієнтування, які вибороли дві срібні нагороди. Володарями срібла стали представник м. Києва Суренян Нвер та харків'янка Федосєєва Ганна вибороли срібні нагороди.

Знову повторився вчорашній медальний шквал у дзюдо: рівненчанка Шепелюк Катерина - золото (вагова категорія до 63 кг), тернополянка Корнійчук Марія (вагова категорія до 78 кг) - срібло, вінничанин Слушний Антон (вагова категорія +100)- бронза, донеччанка Погорелова Марина (вагова категорія до 70 - бронза. Кравченко Оксана (вагова категорія +78) - бронза.

Великі сподівання сьогодні були у кульовій стрільбі на найвищу нагороду, проте у спортсмена з Кіровоградщини Фоміна Сергія - срібло у вправі у стрільбі з малокаліберного пістолету МП-5 30+30 пострілів.

Також з великим хвилюванням ми слідкували за боротьбою української тенісної команди з командою Кореї. Бій був цікавим, стрімким, потужним, проте трішки не вистачило нашій команді до золота - у настільному тенісі у команди у складі киянок Васильєвої Марії, Завіновської Карини, Старікової Лариси та Ходько Юлії - срібло.

У плаванні на дистанції 100 м на спині одеситка Денисова Катерина виборола бронзову медаль. Таку ж медаль виборов представник Миколаївщини Антипенко Віктор у греко-римській боротьбі (вагова категорія - до 98 кг).

Сьогодні ми стали свідками потужної гри чоловічої команди у волейболі, які вщент розгромили команду США з рахунком 3:0, надзвичайно хвилюючою була гра чоловіків-баскетболістів, які, практично, вирвали перемогу у команди Словенії - 60:57.

Футболісти зіграли у нічию (1:1) з командою Італії.

У пляжнім волейболі всі команди - дві команди дівчат та дві команди хлопців - виграли з рахунком 2:0. Кашкаров Антон та Цапкаленко Микола перемогли команду Австрії, Тарасов Сергій і Донченко Дмитро - команду Польщі, Затилкіна Анна та Рилова Раїса - команду Туреччини, Ярошевська Юля та Черненко Юля - команду Німеччини.

22 липня 2017 р., наша команда боротиметься за найвищі нагороди Дефлімпіади-2017 у 8 видах спорту: плавання, стрільба кульова, боулінг, боротьба греко-римська, дзюдо (командні змагання), пляжний волейбол (чоловіки, жінки), баскетбол (жінки) гратимуть з командою Туреччини (16:00), волейбол (чоловіки) - гра з Іраном о 13:00, волейбол (жінки) - гра з Польщею о 15:00.

Вболіваємо за українську дефлімпійську збірну команду! Підтримуємо її! Ваша підтримка - наша перемога!

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 20 липня 2017 р.

Національна дефлімпійська збірна команда України яскраво виступила у другий день Дефлімпіади.

У доробку наших спортсменів тільки сьогодні, 20 липня, - 10 медалей, серед яких - 3 золоті,. 2 срібні та 5 бронзових. А загалом - 11медалей - 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових нагород.

Команда України утримує стійку другу позицію після команди Росії (7 золотих, 4 срібні, 2 бронзові медалі). Третє місце - у дефлімпійців Туреччини - 2 золоті нагороди.

З самого ранку найперші, хто виборов медалі другого дня, стали дзюдоїсти, які в каті вибороли першу бронзову медаль. Вони ж, практично, і завершували день в індивідуальних змаганнях, виборовши 3 золоті нагороди і ще одну бронзову. Володарями золотих нагород сьогодні стали: Шеретов Дмитро (вагова категорія до 73 кг), Авдеєєва Катерина (вагова категорія до 57 кг), Шостак Анна (вагова категорія до 52 кг). Бронзову медаль вибороли в каті Шепелюк Катерина та Мозирєв Владислав, в індивідуальних змаганнях - Довбищук Ксенія (вагова категорія до 48 кг), Мозирєв Вдалислав (вагова категорія до 66 кг).

Сьогодні гаряче було і на голубих доріжках Дефлімпіади-2017 - національна дефлімпійська команда України з плавання виборола 4 високі нагороди, серед яких: - 2 срібні медалі, володарями яких стали Терещенко Ірина (50 м брасом), естафета 4х100 вільним стилем, змішана - Дудник Максим, Денисова Катерина, Режило Марія, Бистревський Денис. - 2 бронзові медалі: естафета 4х100 м комплексним плаванням, жінки (Денисова Катерина, Терещенко Ірина, Іваненко Катерина та Режило Марія); а також 200 м вільним стилем Режило Марія.

У командних видах спорту ще продовжуються ігри за вихід із груп. Сьогодні розпочали боротьбу чоловіча волейбольна команда, яка надзвичайно цікаво та в досить таки напруженій боротьбі перемогла команду Росії з рахунком 3:2 (20:25, 32:30, 25:21; 19:25, 15:12).

Жіноча волейбольна збірна команда поступилась команді США з рахунком 1:3.

У баскетболі чоловіки виграли у команди Аргентини з рахунком 70:63, а жінки вщент розбили команду Кенії з рахунком 11:94.

У пляжному жіночому волейболі зранку команда Україна 2 у складі Затилкіної Анни та Рилової Раїси перемогли команду Греції з рахунком 2:0. По обіді відбулась технічна перемога нашої жіночої команди Україна 1 (Черненко Юлія, Ярошевська Юлія) над командою Гани; рахунок - 2:0. З таким же рахунком 2:0 команду Гани перемогла команда Україна 1 - Тарасов Сергій та Донченко Дмитро. Чоловіча команда Україна 2 Кошкаров Антон та Цапкаленко Микола перемогли команду Естонії з рахунком 2:0.

Загалом сьогодні наша команда взяла участь у 10 видах спорту, а вже завтра національна дефлімпійська збірна команда України змагатиметься також у 10 видах спорту, серед яких: плавання, футбол (Україна-Італія), волейбол чоловіки (Україна-США), кульова стрільба, дзюдо, греко-римська боротьба, баскетбол чоловіки (Україна-Словенія), спортивне орієнтування, боулінг жінки, пляжний волейбол (чоловіки та жінки).

Вболіваємо за національну дефлімпійську збірну команду! Підтримуємо її! Ваша підтримка - наша перемога!

Прес-служба НКСІУ

Результати змагань 19 липня 2017 р.

Першими сьогодні, 19 липня, стартували футболісти-дефлімпійці, які, на жаль, поступились команді Японії з рахунком 2:1. Але ми віримо в них і сподіваємось, що у наступному матчі у своїй групі (група С - Японія, Україна, Італія, Аргентина) вони переможуть. Наступний матч відбудеться післязавтра, 21 липня, о 16:00 з командою Італії. Яскраво розпочала змагання національна дефлімпійська збірна команда з бадмінтону, вигравши у суперників з Бразилії з рахунком 4:1.

У перший день змагань, нашими спортсменами завойовано 1 золоту нагороду, яка забезпечила нам станом на сьогодні, друге місце у загальному неофіційному заліку. Перше місце у команди Росії (2 золоті нагороди у велоспорті), третє - у команди Китаю (1 срібна та 1 бронзова медалі). Саме спортсмен з Кіровоградщини Олександр Костик, виборов сьогодні таке заповітне золото для України в кульовій стрільбі у вправі ГП-6, пневматична гвинтівка, стрільба стоячи 60 пострілів. До речі, це - другі Дефлімпійські ігри Саші та перша дефлімпійська нагорода.

Також яскраво розпочала змагання ХХІІІ Дефлімпіади національна дефлімпійська збірна команда з волейболу (жінки), яка потужно перемогла команду Бразилії з рахунком 3:0 (25:19; 25:15, 25:8).

Також не менш потужно виступили українські баскетболісти, котрі у матчі з Кенією перемогли з яскравим рахунком - 78:21.

Національна дефлімпійська збірна команда з бадмінтону, вигравши у суперників з Бразилії з рахунком 4:1, потерпіла поразку команді Кореї з рахунком 0:5.

20 липня 2017 р. наша команда змагатиметься у 10 видах спорту: пляжний волейбол (чоловіки, жінки), боулінг, плавання, дзюдо, настільний теніс, волейбол (чоловіки, та жінки), баскетбол (жінки), стрільба кульова (жінки).

Бажаємо удачі нашим спортсменам! Вболіваймо усім загалом за перемогу України! Вболіваємо за дефлімпійську збірну команду!

Ваша підтримка - наша перемога!

Онлайн трансляція Дефлімпійських ігор 2017

Слідкуйте онлайн на каналі  >>>DEAFLYMPICS2017<<<

Промо-ролик "Види спорту"

 

 

 

 

Національна дефлімпійська збірна команда України зразка 2017 року (буклет)

Дивиться буклет ТУТ

Відеорепортаж "Проводи національної дефлімпійської збірної України"

Фоторепортаж "Урочисті проводи українських дефлімпійців"

Дивиться фото ТУТ

Social Like
Joomla Plugins